Top 10 Spiegel Rund 80cm – Lustra ścienne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Spiegel ID dein.Spiegel.online

#ad

Lustro ID Cristal: lustro kryształowe do przyklejenia – na życzenie – Made in Germany – do wyboru: szerokość 130 cm x wysokość 80 cm

#ad
Spiegel ID dein.Spiegel.online #ad - Kryształowe lustro: doskonałe odbicia światła zgodnie z niemieckimi normami dotyczącymi lustra – dla optymalnego odbicia lustrzanego.

Trwałość: zaprojektowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu – nasze lustra zachowują swój nieskazitelny wygląd i optymalną funkcjonalność przez wiele lat. Wyprodukowano w niemczech: indywidualnie przycięte i uszlachetnione w Nadrenii Północnej-Westfalii – gwarancja najwyższej jakości. Atwy montaŻ: nie wymaga umiejętności rzemieślniczych – montaż przyjazny dla użytkownika. Obsługa klienta: ubezpieczenie od szkód wysyłkowych i następczych – rozwiązania problemów zorientowanych na klienta.
MarkaSpiegel ID dein.Spiegel.online #ad
ProducentSpiegel ID dein.Spiegel.online #ad
Wysokość0.12
Długość51.18
Waga16
Szerokość31.5
Numer części2000003-130x80
Gwarancja5 lat na powierzchni lustra.

2. Spiegel ID dein.Spiegel.online

#ad

Lustro ID Cristal: lustro kryształowe z fasetką 110 x 80 cm szerokość x wysokość – możliwość dopasowania na życzenie – Made in Germany – lustro ze szlifem fasetkowym

#ad
Spiegel ID dein.Spiegel.online #ad - Kryształowe lustro: doskonałe odbicia światła zgodnie z niemieckimi normami dotyczącymi lustra – dla optymalnego odbicia lustrzanego.

Wyprodukowano w niemczech: indywidualnie przycięte i uszlachetnione w Nadrenii Północnej-Westfalii – gwarancja najwyższej jakości. Obsługa klienta: ubezpieczenie od szkód wysyłkowych i następczych – rozwiązania problemów zorientowanych na klienta. Trwałość: zaprojektowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu – nasze lustra zachowują swój nieskazitelny wygląd i optymalną funkcjonalność przez wiele lat. Atwy montaŻ: nie wymaga umiejętności rzemieślniczych – montaż przyjazny dla użytkownika.
MarkaSpiegel ID dein.Spiegel.online #ad
ProducentSpiegel ID dein.Spiegel.online #ad
Wysokość0.24
Długość43.31
Waga14
Szerokość31.5
Numer części2010006-110x80
Gwarancja5 lat na powierzchni lustra.

3. Neue Design

#ad

Mocowanie na ścianie, ścięte krawędzie, Neue Design Piękne prostokątne lustro łazienkowe, lustro ścienne, nowoczesne i stylowe, 2 warstwy szkła, lustro, z zaokrąglonymi krawędziami, lustro łazienkowe

#ad
Neue Design #ad - Dzięki temu lustro wygląda bardziej schludnie. Dwuwarstwowe lustro z 2 warstwami wysokiej jakości szkła 5 mm ze srebrną powłoką z tyłu. Akcesoria montażowe i instrukcje ewentualnie nie są dostępne w języku niemieckim. Dostępny w 2 rozmiarach ~ do wszystkich rodzajów łazienek. Wysokiej jakości szkło z posrebrzaną tylną stroną zapewnia doskonałe odbicie lustrzane w każdej chwili. Płaskie uchwyty do lustra umożliwiają zawieszenie blisko ściany w odległości zaledwie 8 mm.
MarkaNeue Design #ad
ProducentNeue Design #ad
Wysokość20
Długość0.59
Waga8.82
Szerokość16
Numer częściEL1046
ModelEL1046

4. Gozos

#ad

Gozos Nowoczesne lustro industrialne Denia – lustro ścienne z drewnianym spodem 2,2 cm i materiałem montażowym – wymiary 75 x 55 – asymetryczne lustro idealne jako obiekt dekoracyjny

#ad
Gozos #ad - Nowoczesne wzornictwo – dzięki naszemu nowoczesnemu przemysłowemu wzornictwu nasze lustro ma wspaniałe odbicie światła, dzięki czemu uzyskuje się wyraźny i naturalny obraz. Wiele możliwości – 1 śruba i 4 różne lusterka z otworami zapewniają cztery różne możliwości mocowania lustra.

Tworzy to wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu! Szczególny materiał – stawiamy na ekologiczne lustro ścienne flotal-E o asymetrycznym kształcie. Jest również absolutnie odporny na wysoką wilgotność powietrza! Dekoracja salonu lub lustra łazienkowego. Produkcja lustra odbywa się zgodnie z normą en 1036-1 – oznacza to, dzięki czemu asymetryczne lustro trzyma się bezpiecznie do pielęgnacji można użyć lekko wilgotnej szmatki! Nasza obietnica - chcemy, aby decyzja o zakupie lustra była tak prosta, jak to tylko możliwe: Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupionego produktu, że rezygnujemy z miedzi i ołowiu! W zestawie z materiałem montażowym – lustro ścienne jest dostarczane wraz z śrubą i kołkiem do montażu na ścianie, możesz zwrócić swój produkt w ciągu 30 dni i otrzymać zwrot pieniędzy.

MarkaGozos #ad
ProducentGozos #ad
Wysokość0.79
Długość29.53
Waga19.84
Szerokość21.65
Numer częściA213
ModelDenia

5. Albatros International GmbH

#ad

Lustro owalne i duże, nowoczesny, organiczny kształt, Albatros designerskie lustro asymetryczne, 75 x 55 cm, lustro ścienne lub drzwiowe, ściana lustrzana, asymetryczne lustro bez ramy

#ad
Albatros International GmbH #ad - Ustaw tak, jak lubisz, zamocuj lustro – gotowe. Stwórz wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu, puść wodze fantazji. Szybki i łatwy montaż: lustro jest bardzo szybkie i łatwe w montażu.

Lustro jest dostarczane w bardzo bezpiecznym opakowaniu. Podczas produkcji rezygnujemy z miedzi i ołowiu – dobra dla natury. Nowoczesne i asymetryczne: lustro o nieregularnym i organicznym kształcie wnosi nowoczesny akcent do każdego pomieszczenia. Waga wynosi 6 kg. Dzięki temu nasze lustro ma wyjątkowo wyraźną i niezakłóconą widoczność i jest odporne na zarysowania.

Wymiary i opakowanie: wymiary lustra wynoszą 75 x 55 cm. Różnorodne możliwości: lustro można ustawić poziomo lub pionowo, tak jak lubisz. Ponadczasowy kształt jest optycznym hitem i optymalnie komponuje się z różnymi stylami. Wysoka jakość i trwałość: stosujemy wysokiej jakości szkło float. Zajmuje tylko kilka minut.
MarkaAlbatros International GmbH #ad
ProducentAlbatros International GmbH #ad
Wysokość0.79
Długość29.53
Waga16.84
Szerokość21.65
Numer części3926
Model3926

6. Meidom

#ad

Czarne, dekoracyjne lustro ścienne HD do zawieszenia poziomo lub pionowo, do łazienki/garderoby/salonu, Meidom Okrągłe lustro ścienne 60 cm z głęboką ramą ze stopu aluminium

#ad
Meidom #ad - Profesjonalny zespół serwisowy: nie wahaj się z nami skontaktować, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe w ciągu 24 godzin i zaoferujemy Ci pełny zwrot pieniędzy lub jakość wymiany, zniekształcenia i wady, w tym uszkodzenia, gdy pojawi się lustro ścienne. Membrana chroniąca przed rozproszeniem i wybuchem zapobiega rozcinaniu się w przypadku przypadkowego uderzenia szkła i jest bezpieczniejsza do użytku domowego.

Podczas montażu należy zwrócić uwagę na właściwości ścian. Okrągłe ramki są zawsze popularnym trendem, a lustro ścienne może optycznie uczynić Twój dom bardziej przestronnym, proste, krawędź 5 cm grubości, ale wyrafinowane okrągłe lustro średnica 60 cm, a jednocześnie służy jako funkcjonalna sztuka ścienna. Do zawieszenia lustra łazienkowego najlepiej użyć kołka znajdującego się w zestawie montażowym. Atwy montaż: w tylnej ściance okrągłego lustra ściennego znajduje się otwór do zawieszenia.

Nasze lustro ma dłuższą żywotność. Podwójne jako sztuka ścienna: klasyczne, 2 cm głębokości. Tylna strona jest zabezpieczona płytą pilśniową o średniej gęstości, która jest odporna na wodę lub kurz. Wytrzymała i 3-warstwowa pianka w opakowaniu: czarne lustra ścienne Meidom są zamocowane w kartonie z 3-warstwową pianką, przeszły wszystkie rygorystyczne testy, w tym testy upadku i uderzenia, są bardzo mocne i z pewnością oferują lustro w idealnym stanie. Atwy do czyszczenia.
MarkaMeidom #ad
ProducentMeidom #ad

7. Neue Design

#ad

Lustro 60 cm x 43 cm, lustro ścienne, Piękne, 2 warstwy szkła, prostokątne lustro łazienkowe z półką, lustro łazienkowe, mocowanie na ścianie, nowoczesne i stylowe, ścięte krawędzie, z zaokrąglonymi krawędziami

#ad
Neue Design #ad - Na tej półce można polegać. Dostępny w różnych rozmiarach – nadaje się do wszystkich rodzajów łazienek. Uchwyt ścienny w zestawie. Wysokiej jakości chromowane uchwyty regałowe – uchwyty są wykonane z mosiądzu dla optymalnej przyczepności i są chromowane dla atrakcyjnej powierzchni.

Dzięki temu lustro ma czystszy wygląd. Piękne dwuwarstwowe lustro – 2 warstwy wysokiej jakości srebrnego szkła lustrzanego 5 mm z zaokrąglonymi krawędziami – do eleganckiej, nowocześnie wyposażonej łazienki. Wysokiej jakości szkło – idealne odbicie światła. Należy pamiętać, że lustro można zamontować tylko w formacie pionowym. Płaski uchwyt do zawieszenia – umożliwia zamocowanie lustra bliżej ściany, a tym samym minimalizuje luki między ścianą a lustrem.
MarkaNeue Design #ad
ProducentNeue Design #ad
Wysokość23.62
Długość0.59
Waga13.23
Szerokość16.93
Numer częściImaczi

8. Neue Design

#ad

Lustro ścienne, lustro łazienkowe, Neue Design Piękne ośmiokątne lustro łazienkowe, z zaokrąglonymi krawędziami, mocowanie na ścianie, nowoczesne i stylowe, 70 cm x 50 cm

#ad
Neue Design #ad - Należy pamiętać, że lustro można zamontować tylko w formacie pionowym. Dzięki temu lustro ma czystszy wygląd. Dostępny w różnych rozmiarach – nadaje się do wszystkich rodzajów łazienek. Płaski uchwyt do zawieszenia – umożliwia zamocowanie lustra bliżej ściany, a tym samym minimalizuje luki między ścianą a lustrem. Wysokiej jakości szkło – idealne odbicie światła. Piękne lustro – wysokiej jakości srebrne szkło lustrzane o grubości 5 mm z zaokrąglonymi krawędziami – do eleganckiej, nowocześnie wyposażonej łazienki. Uchwyt ścienny w zestawie.
MarkaNeue Design #ad
ProducentNeue Design #ad
Wysokość27.56
Długość19.69
Waga8.16
Szerokość0.59
Numer częściEM1006
ModelEM1006

9. bijon

#ad

Krawędzie polerowane na wysoki połysk, okrągłe, Ø 90 cm, z zestawem mocującym, bijon Lustro łazienkowe bez ramy

#ad
bijon #ad - Wszystkie pozostałości można łatwo usunąć wilgotną szmatką. Jesteśmy przekonani o naszym produkcie i chcemy zaoferować Państwu najwyższy poziom zadowolenia. Wybór wariantów według własnego gustu: możesz wybrać lustro z fasetką lub krawędziami polerowanymi na wysoki połysk i zdecydować, czy potrzebujesz zestawu mocującego.

Nadaje się do różnych pomieszczeń: lustro łazienkowe bijon można idealnie zintegrować nie tylko z łazienkami, ale również w nowoczesnych pomieszczeniach mieszkalnych. Bez względu na to, gdzie go umieścisz, doda elegancji Twojemu domowi. Dzięki temu zachowują swoje pozytywne właściwości również przy regularnym stosowaniu w łazience lub w innych wilgotnych pomieszczeniach. Dzięki temu zwiększa się trwałość i żywotność naszych luster. Ponadto można go obracać o 90°, aby można było go używać zarówno poziomo, jak i pionowo. Ponadczasowe i nowoczesne wzornictwo: lustro łazienkowe bijon można bez problemu zintegrować zarówno z łazienką, jak i z nowoczesnymi pomieszczeniami mieszkalnymi, zapewniając komfort i styl w Twoim domu.

Lustro kryształowe z doskonałym odbiciem światła: grubość 5 mm i polerowanej na wysoki połysk krawędzi lusterko bijon zapewnia doskonałe odbicie światła dla optymalnego odbicia światła. Zaprojektuj swoje lustro bijon zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Wysokiej jakości lustro łazienkowe bez ramki: Lustro bijon nada Twojej łazience elegancki i nowoczesny wygląd, bez konieczności stawiania na ramie.
Markabijon #ad
ProducentGlasshop24 #ad
Długość60
Szerokość60
Numer części20617690
Model20617690

10. Neue Design

#ad

ścięte krawędzie, mocowanie na ścianie, Neue Design Piękne owalne lustro łazienkowe, nowoczesne i stylowe, lustro 70 cm x 50 cm, z zaokrąglonymi krawędziami, lustro łazienkowe, lustro ścienne

#ad
Neue Design #ad - Wysokiej jakości szkło – idealne odbicie światła. Płaski uchwyt do zawieszenia – umożliwia zamocowanie lustra bliżej ściany, a tym samym minimalizuje luki między ścianą a lustrem. Piękne lustro – wysokiej jakości srebrne szkło lustrzane o grubości 5 mm z zaokrąglonymi krawędziami – do eleganckiej, nowocześnie wyposażonej łazienki. Dostępny w różnych rozmiarach – nadaje się do wszystkich rodzajów łazienek. Uchwyt ścienny w zestawie. Dzięki temu lustro ma czystszy wygląd. Należy pamiętać, że lustro można zamontować tylko w formacie pionowym.
MarkaNeue Design #ad
ProducentNeue Design #ad
Wysokość27.56
Długość0.59
Waga8.82
Szerokość19.69
Numer części.
ModelEM1001#2