Top 10 Reolink Argus 3 Pro – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Reolink

#ad

2-drożne audio, WiFi, 2,4 GHz, Reolink Kamera do monitoringu wewnątrz i na zewnątrz, do monitoringu dziecka, pan&tilt, widoczność w nocy i, z funkcją rozpoznawania ludzi/zwierząt domowych, 3 MP HD

#ad
Reolink #ad - Wykrywanie i alarmy ruchu/osoby/zwierząt domowych: kamera może inteligentnie analizować kształt ludzi i zwierząt domowych, aby dokładnie rozpoznać ich ruch i wysyłać Ci alarmy. Widok wielu użytkowników i wielu kamer: bezpłatne oświetlenie Reolink Apper maks.

4 użytkownikom zdalnie zapewnia równoczesny dostęp do Reolink E1 i może wyświetlać do 9 kamer jednocześnie. Możesz zaznaczyć ważne obszary, aby szybko je sprawdzić. 256 gb i reolink nVR lub Reolink Cloud. Pan 355° i nachylenie 50° zapewniają całkowitą ochronę: zobacz każdy kąt za pomocą funkcji obrotu i nachylenia za pomocą aplikacji Reolink App & Client.

Karta sd i nvr nie wchodzą w zakres dostawy. Wiatła led na podczerwień pozwalają wyraźnie zobaczyć każdy ruch Twojego dziecka i sierści również w ciemności. Opcje pamięci lokalnej i online: nagrywanie wideo można zapisać na karcie microSD maks. Widoczność w nocy 3 mp 12 m: dzięki rozdzielczości 3 mp reolink e1 zapewnia znacznie wyraźniejsze filmy niż kamery 1080p.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.76
Długość4.21
Waga0.88
Szerokość2.99
Numer częściEU-E1-2 Pack-E
ModelE1-2 Pack-R
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

2. Reolink

#ad

RLC-520A aktualizacja wersji RLC-520, wodoodporna, widoczność w nocy na podczerwień, Reolink 2 sztuki 5 MP PoE IP kamera zewnętrzna z funkcją rozpoznawania osób/samochodu, kamera monitorująca zewnętrzna z gniazdem na karty micro SD

#ad
Reolink #ad - Ruch lub nagrywanie 24/7: kamera poe obsługuje zarówno nagrywanie sterowane ruchem, nie wchodzą w zakres dostawy. Zasięg widzenia w nocy wynosi do 30 metrów. Dzięki zaawansowanemu rozpoznawaniu osób / pojazdów, kamera identyfikuje prawdziwe zagrożenia za pomocą najnowocześniejszych algorytmów rozpoznawania i zapewnia najwyższy poziom spokoju i relaksu.

Jest łatwy w obsłudze i sprawia radość z dzielenia się nimi z przyjaciółmi. Poklatki działają tylko z aplikacją Reolink. Możesz śledzić swój druk 3d, zobaczyć cały proces budowy w kilka minut lub nagrywać piękne widoki od wschodu do zachodu słońca. Dzięki 18 diodom led na podczerwień i technologii 3D DNR można wyraźnie zobaczyć każde wydarzenie również w ciemności. Inteligentne rozpoznawanie osob/pojazdów: pożegnaj się z niepożądanymi alarmami wywołanymi przez poruszające się gałęzie lub latające chrząszcze.

Kamera super hd 5 mp: dzięki wysokiej rozdzielczości 5 mp kamera cctv może nagrywać krystalicznie czyste wideo. Można również nagrywać przez całą dobę, jak i ciągłe. Kabel cat5 do 80 metrów, kabel CAT6 do 100 metrów. Kamera monitorująca umożliwia oglądanie dnia w minutie: kamera monitorująca obsługuje nagrywanie filmów poklatkowych. Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość3
Długość4.7
Waga2.98
Szerokość4.7
Numer częściRLC-520A-2 Pack
ModelRLC-520A-2 Pack
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

3. Reolink

#ad

Reolink 2 sztuki 5 MP PoE kamera do monitoringu, wykrywanie ruchu, zdalny dostęp do wnętrz, widoczność w nocy 30 m, RLC-410-5MP, wodoszczelność IP66, zewnętrzna kamera IP z gniazdem audio i micro SD, na zewnątrz

#ad
Reolink #ad - Kamera bullet w odpornej na warunki atmosferyczne obudowie IP66 może być zainstalowana na zewnątrz lub wewnątrz. Doskonała widoczność w nocy: kamera do monitoringu, wyposażona w 18 diod led i włączanie na podczerwień, automatycznie dopasowuje się do warunków oświetleniowych w ciemności.

Ponadto kamera zewnętrzna jest wyposażona w wbudowany mikrofon i zewnętrzne gniazdo na kartę micro SD karta SD nie wchodzi w zakres dostawy. Power over ethernet: dzięki zintegrowanemu modułowi poe zasilanie i transmisja wideo są wykonywane jednocześnie za pomocą wtryskiwacza PoE. Podłącz kamerę IP do routera; 2. Dzięki funkcji noktowizora można osiągnąć w nocy zasięg do 30 metrów. W aplikacji na smartfona można automatycznie znaleźć kamerę CCTV w tej samej sieci. Inteligentne wykrywanie ruchu i alarm: po wykryciu zagrożenia kamera IP natychmiast wysyła ostrzeżenia za pośrednictwem poczty e-mail i powiadomienia push na Twoje urządzenie mobilne.

Adapter sieciowy nie wchodzi w zakres dostawy. Pobierz aplikację Reolink. Nagrywanie audio w rozdzielczości 5 mp super hd: wyposażona w obiektyw 4 mm i kąt widzenia 80 stopni, kamera do monitoringu domu oferuje rozdzielczość 5 MP Super HD. Ponadto nagrane zdjęcia/filmy są przesyłane i zapisywane na serwer FTP. Plug and play: połączenie internetowe w dwóch krokach: 1.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.6
Długość7.4
Waga3.17
Szerokość2.6
Numer częściRLC-510A-2 Pack
ModelRLC-510A-2 Pack
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

4. Reolink

#ad

Zestaw zewnętrzny, 4 x 8 MP PoE IP kamera monitorująca z inteligentnym rozpoznawaniem osób i rozpoznawaniem pojazdu, 8CH 2TB HDD NVR do monitoringu wideo 24/7,, Reolink Kamera monitoringowa 4K

#ad
Reolink #ad - Alarm tylko w przypadku wykrycia osoby lub pojazdu. Możesz wyraźnie rozpoznać ważne szczegóły, takie jak twarze i logo. Całodniowe wideo bez pominięcia każdego taktu. Dostępne filmy przez cały dzień. Atwa konfiguracja dzięki technologii poe: ten system kamer bezpieczeństwa bullet jest wyposażony w technologię PoE Power over Ethernet.

Inteligentne rozpoznawanie osób/pojazdu: dzięki temu ulepszonemu systemowi nadzoru wideo AI, możesz w domu lub Miej na uwadze biznes. Nagrywanie 24/7 dla ciągłej ochrony: ten zestaw do monitoringu wideo 4k poe obsługuje ciągłe nagrywanie wszystkich kamer przez całą dobę. Prawdziwy system bezpieczeństwa Plug and Play. Obsługiwane kamery ip reolink 8mp/5mp/4mp obejmują: 811a, 820a, 822a, 510WA, 823A, 523WA, DUO 2, E serie itd. Film jest zapisywany na wstępnie zainstalowanym dysku twardym 2 TB.

Koniec z zakłóceniami niepotrzebnych alarmów. Możesz nawet zainstalować zewnętrzny dysk twardy do 6 TB, aby rozszerzyć przestrzeń dyskową. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi kamery mogą również rejestrować dźwięki otoczenia, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Nigdy nie przegap potencjalnych przestępstw. 4k ultra hd, najdrobniejsze szczegóły: każda kamera w tym zestawie kamer monitorujących nagrywa filmy w rozdzielczości 3840 x 2160, co odpowiada czterokrotnej jasności aparatu 1080p.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Waga6.72
Numer częściRLK8-8MP-4D
ModelRLK8-800D4
Gwarancja24 miesiące gwarancji od daty zakupu.

5. Reolink

#ad

Reolink Go bezprzewodowa kamera do monitoringu 3G/4G LTE, 1080p Solar IP zewnętrzna kamera z czujnikiem ruchu PIR, światło gwiazdkowe, widoczność w nocy, gniazdo kart microSD i SIM, 2-drożne audio, zewnętrzna bateria z panelem słonecznym

#ad
Reolink #ad - Dzięki zasilaniu solarnemu nie musisz się martwić, że bateria się rozładuje. 2-drożny audio i zdalny dostęp: można w każdej chwili i wszędzie za pomocą darmowej aplikacji Reolink lub Klient z rodziną lub listonosz mówi, oglądanie na żywo i odtwarzanie filmów. Obsługa wielu kamer reolink w tej samej aplikacji i udostępnianie większej liczby użytkowników są dostępne.

Czujnik ruchu pir i lokalne zapisywanie danych: za pomocą czujnika pir bezprzewodowa kamera 4G uruchamia ważne alarmy i nagrywa filmy wideo do odtwarzania na karcie microSD do 128 GB, jednocześnie informuje Cię poprzez push, nie wchodzi w zakres dostawy, syrenę i e-maile z migawką. Dzięki czujnikowi cmos w kształcie gwiazdy można cieszyć się również wyraźną widocznością w nocy do 10 m. Idealny wybór do monitoringu wideo, np. Samochodów kempingowych, stajni, placu budowy, gospodarstw rolnych lub wykorzystywana jako kamera leśna, gdzie nie ma dostępu do sieci WLAN i źródła zasilania.

Sieć 3g/4g-lte: ta bezprzewodowa kamera solarna obsługuje sieć 4g lte i 3g, dzięki czemu można łatwo włożyć kartę Nano-SIM i zainstalować tę kamerę IP w dowolnym miejscu. Atwy montaż i zastosowanie: koniec z plątanymi przewodami, bardzo łatwa instalacja trwa kilka minut. 10 m światła gwiazd i widoczność w nocy i szeroki kąt widzenia: rozdzielczość 1080p fhd oraz pole widzenia 110°, kamera IP rejestruje ostre filmy i zdjęcia dla większych obszarów.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.95
Długość4.45
Waga2.65
Szerokość2.95
Numer częściEU-Reolink Go w SR2-S
ModelReolink Go+SP

6. Reolink

#ad

RLC-510A aktualizacja RLC-410, Reolink 5MP PoE kamera do monitoringu zewnętrznego, widoczność w nocy na podczerwień, kamera IP do użytku na zewnątrz z gniazdem audio i micro SD, inteligentne rozpoznawanie osób/samochodu

#ad
Reolink #ad - Działa idealnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Twojego domu w każdych trudnych warunkach pogodowych. Współpracuje z poe nvr/switch/wtryskiwaczem lub zewnętrznym adapterem wszystkie nie wchodzą w zakres dostawy. Filmy można zapisywać na karcie micro SD do 256 GB, na Reolink NVR lub serwerze FTP.

Wybierz ścieżkę według życzenia. Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację. Elastyczne opcje nagrywania: kamera monitorująca obsługuje ciągłe nagrywanie, nie wchodzą w zakres dostawy, gdy wykryje ruch lub w planowanym czasie. Inteligentne rozpoznawanie osób i samochodu: dzięki zaawansowanemu inteligentnemu wykrywaniu ruchu kamera IP może odróżnić osoby i pojazdy od innych obiektów. Odporność na warunki atmosferyczne ip66 do użytku na zewnątrz: metalowa obudowa sprawia, że kamera jest wodoszczelna. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi nagrywa również audio, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo.

5 mp super hd i nagrywanie audio: dzięki wysokiej rozdzielczości 2560 x 1920 5 mp kamera monitorująca RLC-510A może nagrywać krystalicznie czyste wideo z drobnymi szczegółami. Możesz otrzymywać bardziej szczegółowe powiadomienia i od razu wiedzieć, co wywołuje ostrzeżenia. Niezawodne połączenie typu plug-and-play dla entuzjastów majsterkowania. Szybsza instalacja poe: kamera cctv wykorzystuje pojedynczy kabel ethernet, aby przesyłać zarówno dane jak i prąd.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość4.13
Długość7.72
Waga1.37
Szerokość4.8
Numer częściRLC-510A
ModelRLC-510A
Gwarancja2 lata gwarancji od daty zakupu.

7. Reolink

#ad

Wychylna, Wi-Fi, 2,4 GHz, kamera do monitoringu wewnątrz, kamera dla zwierząt domowych, dwukierunkowe audio, monitor dziecka z rozpoznawaniem ludzi i, 2K 3 MP, Reolink Kamera Wi-Fi IP do wnętrz

#ad
Reolink #ad - Widok wielu użytkowników i wielu kamer: bezpłatne oświetlenie Reolink Apper maks. Karta sd i nvr nie wchodzą w zakres dostawy. Pan 355° i nachylenie 50° zapewniają całkowitą ochronę: zobacz każdy kąt za pomocą funkcji obrotu i nachylenia za pomocą aplikacji Reolink App & Client.

Widoczność w nocy 3 mp 12 m: dzięki rozdzielczości 3 mp reolink e1 zapewnia znacznie wyraźniejsze filmy niż kamery 1080p. Wiatła led na podczerwień pozwalają wyraźnie zobaczyć każdy ruch Twojego dziecka i sierści również w ciemności. Możesz zaznaczyć ważne obszary, aby szybko je sprawdzić. Wykrywanie i alarmy ruchu/osoby/zwierząt domowych: kamera może inteligentnie analizować kształt ludzi i zwierząt domowych, aby dokładnie rozpoznać ich ruch i wysyłać Ci alarmy.

256 gb i reolink nVR lub Reolink Cloud. Opcje pamięci lokalnej i online: nagrywanie wideo można zapisać na karcie microSD maks. 4 użytkownikom zdalnie zapewnia równoczesny dostęp do Reolink E1 i może wyświetlać do 9 kamer jednocześnie.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.76
Długość4.21
Waga0.44
Szerokość2.99
Numer częściEU-E1
ModelE1-R
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

8. Reolink

#ad

Reolink Lumus czarna kamera WLAN ze światłem Spotlight, zewnętrzna kamera monitoringowa z 2-drożnym dźwiękiem, 1080p, gniazdo na kartę microSD, syrena, wykrywanie ruchu + PIR

#ad
Reolink #ad - Wiele opcji pamięci: włóż kartę microsd do 128 gb, nie wchodzi w zakres dostawy, aby zapisać zdarzenia wywołane ruchem, wybierz ciągły zapis 24/7 z Reolink NVR opcjonalnie lub dostosuj zapis czasowy. Wiele możliwości alarmu: po wykryciu ruchu otrzymasz natychmiastowe alarmy – powiadomienia push w aplikacji Reolink / klient i powiadomienia e-mail – aby poinformować Cię, że ktoś zbliża się do Twojego domu.

Dwukierunkowe audio: możesz nie tylko oglądać transmisję na żywo z tej kamery Wi-Fi, ale także słuchać i rozmawiać bezpośrednio za pomocą dwukierunkowej komunikacji. Możesz zobaczyć więcej cennych szczegółów, aby zidentyfikować osoby, pojazdy i inne obiekty w nocy. Pir + wykrywanie ruchu: połączenie wykrywania ruchu i wykrywania pir znacznie zmniejszyło liczbę fałszywych alarmów.

Kolorowy widok w nocy: dzięki wbudowanym reflektorom punktowym reolink lumus zapewnia filmy w pełnym kolorze, nawet jeśli w pobliżu nie ma źródła światła. Ponadto można ustawić strefy aktywności lub dostosować czułość rozpoznawania i harmonogram, aby dostosować się do każdej sytuacji i zminimalizować niepożądane alarmy. Ponadto silna syrena może odstraszyć intruzów w sytuacji awaryjnej.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość2.6
Długość3.9
Waga0.41
Szerokość3.58
Numer częściLumus-B
ModelLumus-B
Gwarancja2-letnia ograniczona gwarancja.

9. Reolink

#ad

Wodoszczelność IP66, 8 MP IP z dźwiękiem i gniazdem na karty Micro SD, widoczność w nocy na podczerwień, pojazdu, tryb poklatkowy, zwierząt, z funkcją rozpoznawania osób, Reolink 4K Smart PoE kamera do monitoringu zewnętrznego, RLC-810A

#ad
Reolink #ad - Jest 1, które widzisz w domu lub w firmie, 6 razy jaśniejszy niż 5 MP i 4 razy bardziej niż 1080p. Kamerę można szybko i łatwo zainstalować w celu zapewnienia niezawodnego połączenia. Jeśli chcesz nagrywać lub sterować wieloma kamerami Reolink PoE przez całą dobę, zaleca się pracę z Reolink NVR.

Wiele opcji nagrywania: kamera ip może stale nagrywać po wykryciu ruchu lub w planowanym czasie. Możesz śledzić swój druk 3d, śledzić cały proces budowy w ciągu kilku minut lub robić piękne widoki od wschodu słońca do zachodu słońca. Jest to zintegrowane gniazdo na karty micro SD, które obsługuje kartę micro SD do 256 GB nie wchodzi w zakres dostawy. Rozpoznawanie ludzi/samochodu z inteligentnymi ostrzeżeniami: ta kamera poe IP może zidentyfikować osoby i pojazdy na podstawie ich kształtu, co minimalizuje niepotrzebne alarmy takie jak zwierzęta lub cienie.

Wideo 4k ultra hd: 4k uhd oznacza również 8mp jakość obrazu monitoringu wideo na najwyższym poziomie. Przechwytywanie czasowe działa tylko z aplikacją Reolink. Detale, są idealnie odtwarzane podczas strumieniowania na żywo i odtwarzania. Szybsza i uproszczona instalacja: dzięki technologii poe power over ethernet kamera zewnętrzna Bullet może przesyłać filmy i zasilać prąd za pomocą tylko jednego kabla sieciowego. Nagrywanie audio pomaga nagrywać dźwięk otoczenia dla większego komfortu.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość4.13
Długość7.72
Waga1.5
Szerokość4.8
Numer częściRLC-810A
ModelRLC-810A
Gwarancja2 jahre garantie ab kaufdatum.

10. Reolink

#ad

Gniazdo na kartę microSD,, kamera monitoringowa zewnętrzna z poklatkowym, wodoodporna, Reolink 5MP PoE IP kamera zewnętrzna z funkcją rozpoznawania osób/samochodu, widoczność w nocy na podczerwień

#ad
Reolink #ad - Inteligentne rozpoznawanie ludzi/pojazdów: ta kamera IP jest wyposażona w technologię rozpoznawania na urządzeniu i może identyfikować osoby i samochody pod każdym ruchem. Wybierz ścieżkę, nie wchodzi w zakres dostawy, gdy zostanie wykryty ruch lub w zaplanowanym czasie. Niezawodne połączenie Plug and Play dla entuzjastów majsterkowania.

Nie wymaga adaptera. Filmy można zapisywać na karcie microSD do 256 GB, którą lubisz i ciesz się indywidualnym bezpieczeństwem. Uproszczone okablowanie oznacza łatwiejszą i czystszą instalację. Otrzymuj powiadomienia o podejrzanych osobach lub samochodach w domu lub sklepie. Ostre nagrywanie 5 mp super hd i audio: dzięki wysokiej rozdzielczości 5 mp kamera bezpieczeństwa IP może nagrywać krystalicznie czyste wideo z żywymi szczegółami. Atwa instalacja poe: ta kamera cctv wykorzystuje jeden kabel ethernet do przesyłania danych i prądu. Możesz oglądać kanały na żywo, otrzymywać powiadomienia o sytuacji awaryjnej i odtwarzać filmy z ważnych momentów – wszystko można zrobić w każdej chwili i wszędzie za pomocą aplikacji Reolink lub klienta.

Dzięki wbudowanemu mikrofonowi rejestruje również dźwięki otoczenia, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Alarmy ruchu w czasie rzeczywistym: za każdym razem, gdy zostanie rozpoznane niebezpieczeństwo, kamera monitorująca uruchamia alarmy wysyłając powiadomienia push lub e-maile ostrzegawcze na Twoje urządzenie w czasie rzeczywistym. Elastyczne opcje nagrywania: kamera monitorująca obsługuje ciągły zapis przez całą dobę, reolink NVR lub serwerze FTP.
MarkaReolink #ad
ProducentReolink #ad
Wysokość5.51
Długość5.51
Waga1.54
Szerokość5.51
Numer częściRLC-520A
ModelRLC-520A
Gwarancja2 lata gwarancji od daty zakupu.