Top 10 Wichtelgeschenke Für 10 Euro – Gry karciane ze specjalnymi kartami

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Magilano

#ad

Zabawna gra karciana dla młodszych i starszych. Idealny prezent na zabawne i zabawne wieczory gier w grze przyjaciół i rodziny., SKYJO, od Magilano

#ad
Magilano #ad - Hulajnoga do zabawy: dla 2 do 8 graczy. Materiał: 150 kart do gry, 1 blok do gry, 1 instrukcja gry. Czas trwania gry: ok. Idealny do krótkiej gry w międzyczasie oraz jako gra podstawowa dla zabawnych i ekscytujących wieczorów gry.

Zabawne nauczanie: liczenie - do 100 dwucyfrowych cyfr. Gra karciana bardzo dobrze nadaje się do krótkich gier w międzyczasie i jest również wzbogaceniem w towarzyski i piękny wieczór z grą. Skyjo to zabawna gra karciana, która sprawi dzieciom i dużym przyjaciołom gier dorosłych. Gra jest oparta na okrągło i może być odtwarzana elastycznie. Wiek: od 8 lat. Krótka instrukcja gry z obrazami.

Wyprodukowano w Niemczech. Taka sytuacja jest jednak tylko wtedy, gdy współgracz nie odkrył wszystkich swoich kart, że gra i współgracze są dokładnie w oku!30 minut. Duża zabawa dla przyjaciół i rodziny. Atwa do zrozumienia zasada gry. Schätzen – ein gefühl für wahrscheinlichkeiten bekommen Koncentracja – śledzenie przebiegu gry i obserwowanie współgraczy i ich działania. Dlatego uważaj, jak to możliwe.
MarkaMagilano #ad
ProducentMagilano #ad
Wysokość1.38
Długość7.64
Waga0.02
Szerokość3.98
Numer częściMA300715
ModelSKYJO
Gwarancja2 Jahre Herstellergarantie

2. Schmidt Spiele

#ad

Ligretto zielony, gra karciana, Schmidt Spiele 01201

#ad
Schmidt Spiele #ad - Ligretto, szybka gra karciana, której nie może zabraknąć w żadnej kolekcji gier. Dla 2 do 4 graczy. Szybkość, dobre połączenie i szybka reakcja są tutaj potrzebne. Od 8 lat. Czas odtwarzania około 10 minut.
MarkaSchmidt Spiele #ad
ProducentSchmidt Spiele #ad
Wysokość3.94
Długość11.81
Waga0.66
Szerokość5.91
Numer części1201
Model1201
GwarancjaBrak gwarancji producenta

3. DENKRIESEN

#ad

City Land VOLLPFOSTEN® Classic Edition, "Intelligenz ist relativ", A4 | gra imprezowa | gra rodzinna | miasto wiejska rzeka | blok do gry | pomysł na prezent, DENKRIESEN

#ad
DENKRIESEN #ad - Wszechstronność i nowoczesność – *prawdopodobnie najbardziej wszechstronna rzeka miasta-wsi wszech czasów*. 23 różne kategorie, 50 arkuszy zapewnia wyjątkowo długie wrażenia z gry! Oryginalny produkt denkriesen – wysokiej jakości gra markowa o fajnym wzornictwie z kultowego wydawnictwa gier w północno-niemieckim wydaniu gier.

Po rozpakowaniu można od razu rozpocząć zabawę. Wreszcie każdy zna i kto by pomyślał, dowcipnym pomysłem na prezent na urodziny, że ten znany od dawna klasyk gier można tak pięknie "zapakować". Pola specjalne i nowa listwa abc – podobnie jak w przypadku wszystkich bloków city land full-Fopsten dostępne są specjalne pola z podwójnym wynikiem oraz innowacyjna listwa ABC do identyfikacji liter, dzięki czemu nie ma już szans dla oszustów. 23 różne kategorie oczarują twój wieczór gier i wyczarują uśmiech na twarzy Ciebie i Twoich przyjaciół.

Kultowy pomysł na prezent – ten blok z pełnym postem z pewnością wywoła uśmiech podczas obdarowywania i jest idealnym, Wielkanoc lub Boże Narodzenie. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów DENKRIESEN, jakość jest najważniejsza. Denkriesen jest synonimem znanych klasyków gier w nowym stroju i prawdziwych bestsellerowych gier o kultowym charakterze. Miasto kraj pełny – klasyk teraz w formacie din a4 – *Często kopiowany, ale nigdy nie osiągnął* to innowacyjne nowe wydanie klasycznego gry miasto land fluss.
MarkaDENKRIESEN #ad
ProducentDenkriesen UG #ad
Wysokość11.69
Długość8.31
Szerokość0.28

4. Kosmos

#ad

Gra atutowa dla dzieci, zabawna gra karciana, KOSMOS 741365 co to jest dinozaur, dinozaury, kwartet dinozaur dla dzieci od 8 lat

#ad
Kosmos #ad - Dla 2-4 dzieci w wieku od 8 lat. W praktycznym etui idealnie nadaje się jako mały prezent lub upominek na urodziny dziecka. Z serii was ist was Quiz-Game. Zabawa atutowa z przekazywaniem wiedzy na temat dinozaurów. Gra w mniej niż 10 minut. Idealnie nadaje się do zabrania ze sobą do kieszeni spodni lub na prezent.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość3.78
Długość2.52
Waga0.13
Szerokość0.67
Numer części741365
Model741365
GwarancjaNie dotyczy

5. Kosmos

#ad

Kwartet dla dzieci od 8 lat, KOSMOS 741723 was was starke Auto Quartett gra atutowa dla dzieci od 8 lat

#ad
Kosmos #ad - Gra w mniej niż 10 minut. Z serii was ist was Quiz-Game. Zabawa atutowa z przekazywaniem wiedzy na temat samochodów. Dla 2-4 dzieci w wieku od 8 lat. Idealnie nadaje się do zabrania ze sobą do kieszeni spodni lub na prezent. W praktycznym etui idealnie nadaje się jako mały prezent lub upominek na urodziny dziecka.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość0.63
Długość3.86
Waga0.14
Szerokość2.6
Numer części741723
Model741723
GwarancjaGwarancja ustawowa

6. ASS Altenburger

#ad

ASS Altenburger 22571276 TOP ASS ASS Altenburger 22571276-TOP Tuning, gra karciana i kwartet

#ad
ASS Altenburger #ad - Liczba graczy: od 2. 32 karty do gry 59 x 91 mm, strona tytułowa w zestawie instrukcja do gry. Gra jako atut i kwartet. Czas odtwarzania: ok. Wiek: od 6 lat. 10-15 minut.
MarkaASS Altenburger #ad
ProducentASS Altenburger #ad
Wysokość3.82
Długość0.67
Waga0.13
Szerokość2.56
Numer części22571276
Model22571276

7. DENKRIESEN

#ad

ARSCHMALLOWS®, DENKRIESEN, mniej zjada więcej | dla 2 graczy | gra od 9 lat | gra karciana | pomysł na prezent | taktyczny i zabawny

#ad
DENKRIESEN #ad - Oryginalny produkt denkriesen – wysokiej jakości markowa gra w fajnym wzornictwie z kultowego wydawnictwa gier w północno-niemieckim wydaniu gier.

Denkriesen jest synonimem znanych klasyków gier w nowym stroju i prawdziwych bestsellerowych gier o kultowym charakterze. Wyprodukowano w niemczech: arschmallows wyprodukowano w Niemczech! 9-99 lat nadaje się dla graczy od 9 do 99 lat. Ashmallows ekscytująca gra karciana dla młodych i starszych. Taktyczne i Śmieszne 10 stopni opiekania i 3 karty specjalne. Pomysł na prezent - wysokiej jakości wykonanie, fajny design wyczaruje uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów DENKRIESEN, wysoka jakość jest najważniejsza.
MarkaDENKRIESEN #ad
ProducentDenkriesen UG #ad
Wysokość3.9
Długość2.6
Szerokość1.06
Numer częściAS1000
ModelAS1000
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. Ravensburger

#ad

Supertrumpf Kraftprotze 20695, kwartet i gra atutowa dla fanów techniki od 7 lat, Ravensburger Gra karciana

#ad
Ravensburger #ad - Można grać również jako klasyczny kwartet. Kwartet i atut gra karciana w jednym dla dwóch i więcej fanów techniki od 7 lat. Kto w jednej rundzie stawia najlepszą charakterystykę wydajności, otrzyma karty innych graczy.

Gracz startowy decyduje, którą kategorię zagra, i podaje wartość. Każdy gracz bierze swoje karty jako stos. Supertrump nie może zostać pokonany żadną inną cechą. Na 32 kartach 8 kwartet przedstawiono fajne zdjęcia interesujących modeli i pięć cech wydajności. Kto rozgrywa je mądrze, na końcu wygrywa wszystkie karty. Na koniec jeden gracz posiada wszystkie karty i wygrywa. Zasada gry w języku niemieckim.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość0.47
Długość3.74
Waga0.13
Szerokość2.4
Numer części20695
Model20695
Gwarancja2 lata gwarancji

9. DENKRIESEN

#ad

Alle Jahre Wieder., Christmas, Rodzina River | Edycja bożonarodzeniowa, Stadt Land VOLLPFOSTEN, Gra karciana, DENKRIESEN

#ad
DENKRIESEN #ad - Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów DENKRIESEN, jakość jest najważniejsza. Denkriesen jest synonimem znanych klasyków gier w nowym stroju i prawdziwych bestsellerowych gier o kultowym charakterze.

150 świątecznych kategorii sprawi, że każdy myśliciel hobbystów będzie się pocił. Oficjalna gra karciana od stadt land VOLLPFOSTEN z 120 kartami do gry. Po rozpakowaniu można od razu rozpocząć zabawę. Oryginalny produkt denkriesen – wysokiej jakości gra markowa o fajnym wzornictwie z kultowego wydawnictwa gier w północno-niemieckim wydaniu gier.

Kultowy pomysł na prezent – ta gra karciana z pełnym postem z pewnością wywoła uśmiech podczas obdarowywania i jest idealnym, Wielkanoc lub Boże Narodzenie. Wreszcie każdy zna i kto by pomyślał, dowcipnym pomysłem na prezent na urodziny, że ten znany od dawna klasyk gier można tak pięknie "zapakować".
MarkaDENKRIESEN #ad
ProducentDENKRIESEN #ad
Wysokość5
Długość4.65
Waga0.6
Szerokość1.77

10. Winning Moves

#ad

Winning Moves, TOP TRUMPS, Wiek 6+, Gwiazdy Światowej Piłki Nożnej 5, Gra karciana Trump, Niemiecki

#ad
Winning Moves #ad - Najlepsze trumy gwiazd piłki nożnej – w naszych najlepszych światowych gwiazdach piłki nożnej TRUMPS znajdziesz 30 kart ze wszystkim, co dotyczy najpopularniejszych gwiazd piłki nożnej.

Poręczny format do zabrania ze sobą – gra jest mała i poręczna, można ją wszędzie ze sobą zabrać i grać. Zabawa dla każdego – pozwól swoim ulubionym graczom rywalizować ze sobą w najróżniejszych kategoriach. Gra dla 2 graczy – top trumps można grać w wieku od 6 lat z co najmniej 2 graczami. Zabawa gwarantowana. Gra karciana w piłkę nożną – idealny prezent dla wszystkich fanów piłki nożnej, niezależnie od tego, czy jest to duży czy mały.
MarkaWinning Moves #ad
ProducentWinning Moves #ad
Wysokość5.51
Długość3.35
Szerokość0.79
Numer częściWM04122-GER-12
ModelWM04122-GER-12
Gwarancjanie