Top 10 Usb-c kabel Flexibel – Kable USB

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Anker

#ad

Czarny, Anker Powerline kabel USB typ C

#ad
Anker #ad - Co otrzymasz: kabel anker 3 x powerline usb-c na usb 3. 0 0, 9 m, instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Zapewnia superspeed Transfer przy prędkości 5 Gbps. Nexus 5x lub 6p nie można ładować przy pełnej prędkości.

Obustronnie podłączane: dzięki przyjaznej dla użytkownika konstrukcji USB-C wtyczka jest zawsze prawidłowo podłączana do portu, za każdym razem. Bardzo trwały: wytrzymuje 5 x dłużej niż inne kable usb. Wykorzystuje opór pull-up 56 KΩ dla niezrównanego bezpieczeństwa i niezawodności. Wzmocnienie sprawia, że kabel jest mocniejszy i bardziej trwały.

Kabel usb-c anker powerline umożliwia odtwarzanie filmów HD w mniej niż 5 sekund. Szybkie ładowanie i synchronizacja: ładuje smartfony i tablety z portami usb c przy maksymalnej prędkości. Zaleta anker: zostań jednym z ponad 20 milionów klientów, którzy ładują się dzięki naszej wiodącej technologii.
MarkaAnker #ad
ProducentAnker #ad
Wysokość0.24
Długość35.43
Waga0.19
Szerokość0.47
Numer częściAK-848061067026
ModelAK-B8163013

2. Cable Matters

#ad

Samsung Galaxy, iPad Pro, Cable Matters Zestaw 3 elastycznych kabli USB A na USB C 1,8 m do szybkiego ładowania z kablem 3 A USB na USB C w kolorze białym, kompatybilny z iPhone 15/15 Pro/15 Plus

#ad
Cable Matters #ad - Różne rozmiary, w których dostępny jest kabel USB C, idealnie nadają się do ładowania wielu urządzeń. Trwały i wydajny: każdy kabel do szybkiego ładowania usb a na usb c ma trwałe odciążenie i ochronną osłonę kabla z TPE. Zasilanie i ładowanie: dzięki zasilaniu do 15 w 3 a w przypadku kompatybilnych urządzeń, ten zestaw do ładowania USB C na USB A nadaje się do bardzo szybkiego ładowania nawet najbardziej wymagających zasilania laptopów, smartfonów i tabletów przez USB C.

Dzięki temu kablowi do szybkiego ładowania usB C znajdziesz idealny kolor dla swoich urządzeń lub ułatwisz znalezienie odpowiedniej ładowarki w wiązce kabli z różnokolorowymi kablami. Bardzo miękki i elastyczny: kabel typu a na typ c ma wyjątkowo wytrzymałą powłokę kabla z imitacji silikonu, która zapewnia mniejszą podatność na plątanie się i lepszą ochronę podczas zginania i zginania kabla; odporny na splątanie się kabel do ładowania iPhone 15 jest miękki w dotyku, a jednocześnie zapewnia niezrównaną trwałość w najbardziej wymagających warunkach.

Dzięki temu ten zestaw kabli usb A na USB C zapewnia niezrównaną trwałość. Ywe kolory do wyboru: ten zestaw z kablem usb a na usb c zapewnia szeroki wybór kolorów. Towarzysz do transferu danych: kabel typu a na typ c obsługuje transfer danych z prędkością do 480 Mbit/s; dzięki temu kablowi USB-C można w mgnieniu oka przesyłać dane między urządzeniami.
MarkaCable Matters #ad
ProducentCable Matters #ad
Numer części201401-WHT-6x3
Model201401-WHT-6x3

3. Cable Matters

#ad

IPad Pro,, kompatybilny z iPhone 15/15 Pro/15 Plus, 0,9 m do szybkiego ładowania z kablem USB do ładowania 3 A USB na USB C w kolorze białym, Cable Matters Zestaw 3 elastycznych kabli USB A na USB C

#ad
Cable Matters #ad - Towarzysz do transferu danych: kabel typu a na typ c obsługuje transfer danych z prędkością do 480 Mbit/s; dzięki temu kablowi USB-C można w mgnieniu oka przesyłać dane między urządzeniami. Bardzo miękki i elastyczny: kabel typu a na typ c ma wyjątkowo wytrzymałą powłokę kabla z imitacji silikonu, która zapewnia mniejszą podatność na plątanie się i lepszą ochronę podczas zginania i zginania kabla; odporny na splątanie się kabel do ładowania iPhone 15 jest miękki w dotyku, a jednocześnie zapewnia niezrównaną trwałość w najbardziej wymagających warunkach.

Różne rozmiary, w których dostępny jest kabel USB C, idealnie nadają się do ładowania wielu urządzeń. Dzięki temu kablowi do szybkiego ładowania usB C znajdziesz idealny kolor dla swoich urządzeń lub ułatwisz znalezienie odpowiedniej ładowarki w wiązce kabli z różnokolorowymi kablami.

Ywe kolory do wyboru: ten zestaw z kablem usb a na usb c zapewnia szeroki wybór kolorów. Trwały i wydajny: każdy kabel do szybkiego ładowania usb a na usb c ma trwałe odciążenie i ochronną osłonę kabla z TPE. Zasilanie i ładowanie: dzięki zasilaniu do 15 w 3 a w przypadku kompatybilnych urządzeń, ten zestaw do ładowania USB C na USB A nadaje się do bardzo szybkiego ładowania nawet najbardziej wymagających zasilania laptopów, smartfonów i tabletów przez USB C. Dzięki temu ten zestaw kabli usb A na USB C zapewnia niezrównaną trwałość.
MarkaCable Matters #ad
ProducentCable Matters #ad
Numer części201401-WHT-3x3
Model201401-WHT-3x3

4. Cable Matters

#ad

Samsung, kompatybilny z iPhone 15/15 Pro/15 Plus, iPad Pro, Cable Matters Zestaw 3 elastycznych kabli USB A na USB C 1,8 m do szybkiego ładowania z kablem 3 A USB na USB C w kolorze wielokolorowym

#ad
Cable Matters #ad - Ywe kolory do wyboru: ten zestaw z kablem usb a na usb c zapewnia szeroki wybór kolorów. Bardzo miękki i elastyczny: kabel typu a na typ c ma wyjątkowo wytrzymałą powłokę kabla z imitacji silikonu, która zapewnia mniejszą podatność na plątanie się i lepszą ochronę podczas zginania i zginania kabla; odporny na splątanie się kabel do ładowania iPhone 15 jest miękki w dotyku, a jednocześnie zapewnia niezrównaną trwałość w najbardziej wymagających warunkach.

Zasilanie i ładowanie: dzięki zasilaniu do 15 w 3 a w przypadku kompatybilnych urządzeń, ten zestaw do ładowania USB C na USB A nadaje się do bardzo szybkiego ładowania nawet najbardziej wymagających zasilania laptopów, smartfonów i tabletów przez USB C. Dzięki temu ten zestaw kabli usb A na USB C zapewnia niezrównaną trwałość. Różne rozmiary, w których dostępny jest kabel USB C, idealnie nadają się do ładowania wielu urządzeń.

Dzięki temu kablowi do szybkiego ładowania usB C znajdziesz idealny kolor dla swoich urządzeń lub ułatwisz znalezienie odpowiedniej ładowarki w wiązce kabli z różnokolorowymi kablami. Towarzysz do transferu danych: kabel typu a na typ c obsługuje transfer danych z prędkością do 480 Mbit/s; dzięki temu kablowi USB-C można w mgnieniu oka przesyłać dane między urządzeniami. Trwały i wydajny: każdy kabel do szybkiego ładowania usb a na usb c ma trwałe odciążenie i ochronną osłonę kabla z TPE.
MarkaCable Matters #ad
ProducentCable Matters #ad
Numer części201401-6
Model201401-6

5. Cable Matters

#ad

0,9 m do szybkiego ładowania z kablem 3 A USB na USB C w kolorze wielokolorowym, Samsung, kompatybilny z iPhone 15/15 Pro/15 Plus, Cable Matters Zestaw 3 elastycznych kabli USB A na USB C, iPad Pro

#ad
Cable Matters #ad - Towarzysz do transferu danych: kabel typu a na typ c obsługuje transfer danych z prędkością do 480 Mbit/s; dzięki temu kablowi USB-C można w mgnieniu oka przesyłać dane między urządzeniami. Ywe kolory do wyboru: ten zestaw z kablem usb a na usb c zapewnia szeroki wybór kolorów.

Zasilanie i ładowanie: dzięki zasilaniu do 15 w 3 a w przypadku kompatybilnych urządzeń, ten zestaw do ładowania USB C na USB A nadaje się do bardzo szybkiego ładowania nawet najbardziej wymagających zasilania laptopów, smartfonów i tabletów przez USB C. Bardzo miękki i elastyczny: kabel typu a na typ c ma wyjątkowo wytrzymałą powłokę kabla z imitacji silikonu, która zapewnia mniejszą podatność na plątanie się i lepszą ochronę podczas zginania i zginania kabla; odporny na splątanie się kabel do ładowania iPhone 15 jest miękki w dotyku, a jednocześnie zapewnia niezrównaną trwałość w najbardziej wymagających warunkach.

Dzięki temu ten zestaw kabli usb A na USB C zapewnia niezrównaną trwałość. Trwały i wydajny: każdy kabel do szybkiego ładowania usb a na usb c ma trwałe odciążenie i ochronną osłonę kabla z TPE. Różne rozmiary, w których dostępny jest kabel USB C, idealnie nadają się do ładowania wielu urządzeń. Dzięki temu kablowi do szybkiego ładowania usB C znajdziesz idealny kolor dla swoich urządzeń lub ułatwisz znalezienie odpowiedniej ładowarki w wiązce kabli z różnokolorowymi kablami.
MarkaCable Matters #ad
ProducentCable Matters #ad
Numer części201401-3
Model201401-3

6. Cable Matters

#ad

Cable Matters Zestaw 3 elastycznych kabli USB A na USB C 1,8 m do szybkiego ładowania z kablem 3 A USB na USB C w kolorze czarnym, iPad Pro, kompatybilny z iPhone 15/15 Pro/15 Plus, Samsung Galaxy

#ad
Cable Matters #ad - Trwały i wydajny: każdy kabel do szybkiego ładowania usb a na usb c ma trwałe odciążenie i ochronną osłonę kabla z TPE. Bardzo miękki i elastyczny: kabel typu a na typ c ma wyjątkowo wytrzymałą powłokę kabla z imitacji silikonu, która zapewnia mniejszą podatność na plątanie się i lepszą ochronę podczas zginania i zginania kabla; odporny na splątanie się kabel do ładowania iPhone 15 jest miękki w dotyku, a jednocześnie zapewnia niezrównaną trwałość w najbardziej wymagających warunkach.

Zasilanie i ładowanie: dzięki zasilaniu do 15 w 3 a w przypadku kompatybilnych urządzeń, ten zestaw do ładowania USB C na USB A nadaje się do bardzo szybkiego ładowania nawet najbardziej wymagających zasilania laptopów, smartfonów i tabletów przez USB C. Różne rozmiary, w których dostępny jest kabel USB C, idealnie nadają się do ładowania wielu urządzeń.

Towarzysz do transferu danych: kabel typu a na typ c obsługuje transfer danych z prędkością do 480 Mbit/s; dzięki temu kablowi USB-C można w mgnieniu oka przesyłać dane między urządzeniami. Ywe kolory do wyboru: ten zestaw z kablem usb a na usb c zapewnia szeroki wybór kolorów. Dzięki temu kablowi do szybkiego ładowania usB C znajdziesz idealny kolor dla swoich urządzeń lub ułatwisz znalezienie odpowiedniej ładowarki w wiązce kabli z różnokolorowymi kablami. Dzięki temu ten zestaw kabli usb A na USB C zapewnia niezrównaną trwałość.
MarkaCable Matters #ad
ProducentCable Matters #ad
Numer części201401-BLK-6x3
Model201401-BLK-6x3

7. Cable Matters

#ad

Cable Matters Zestaw 3 elastycznych kabli USB A na USB C, kolor czarny, Samsung Galaxy S23, 0,9 m do szybkiego ładowania z kablem USB na USB C, iPad Pro, kompatybilny z iPhone 15/15 Pro/15 Plus

#ad
Cable Matters #ad - Dzięki temu ten zestaw kabli usb A na USB C zapewnia niezrównaną trwałość. Bardzo miękki i elastyczny: kabel typu a na typ c ma wyjątkowo wytrzymałą powłokę kabla z imitacji silikonu, która zapewnia mniejszą podatność na plątanie się i lepszą ochronę podczas zginania i zginania kabla; odporny na splątanie się kabel do ładowania iPhone 15 jest miękki w dotyku, a jednocześnie zapewnia niezrównaną trwałość w najbardziej wymagających warunkach.

Zasilanie i ładowanie: dzięki zasilaniu do 15 w 3 a w przypadku kompatybilnych urządzeń, ten zestaw do ładowania USB C na USB A nadaje się do bardzo szybkiego ładowania nawet najbardziej wymagających zasilania laptopów, smartfonów i tabletów przez USB C. Trwały i wydajny: każdy kabel do szybkiego ładowania usb a na usb c ma trwałe odciążenie i ochronną osłonę kabla z TPE. Ywe kolory do wyboru: ten zestaw z kablem usb a na usb c zapewnia szeroki wybór kolorów.

Dzięki temu kablowi do szybkiego ładowania usB C znajdziesz idealny kolor dla swoich urządzeń lub ułatwisz znalezienie odpowiedniej ładowarki w wiązce kabli z różnokolorowymi kablami. Różne rozmiary, w których dostępny jest kabel USB C, idealnie nadają się do ładowania wielu urządzeń. Towarzysz do transferu danych: kabel typu a na typ c obsługuje transfer danych z prędkością do 480 Mbit/s; dzięki temu kablowi USB-C można w mgnieniu oka przesyłać dane między urządzeniami.
MarkaCable Matters #ad
ProducentCable Matters #ad
Numer części201401-BLK-3x3
Model201401-BLK-3x3

8. Cable Matters

#ad

Krótki, iPad Pro,, kompatybilny z iPhone 15/15 Pro/15 Plus, Cable Matters Zestaw 3 elastycznych kabli USB A na USB C, 0,3 m do szybkiego ładowania z kablem 3 A USB na USB C w kolorze wielokolorowym

#ad
Cable Matters #ad - Zasilanie i ładowanie: dzięki zasilaniu do 15 w 3 a w przypadku kompatybilnych urządzeń, ten zestaw do ładowania USB C na USB A nadaje się do bardzo szybkiego ładowania nawet najbardziej wymagających zasilania laptopów, smartfonów i tabletów przez USB C. Dzięki temu kablowi do szybkiego ładowania usB C znajdziesz idealny kolor dla swoich urządzeń lub ułatwisz znalezienie odpowiedniej ładowarki w wiązce kabli z różnokolorowymi kablami.

Trwały i wydajny: każdy kabel do szybkiego ładowania usb a na usb c ma trwałe odciążenie i ochronną osłonę kabla z TPE. Dzięki temu ten zestaw kabli usb A na USB C zapewnia niezrównaną trwałość. Różne rozmiary, w których dostępny jest kabel USB C, idealnie nadają się do ładowania wielu urządzeń. Towarzysz do transferu danych: kabel typu a na typ c obsługuje transfer danych z prędkością do 480 Mbit/s; dzięki temu kablowi USB-C można w mgnieniu oka przesyłać dane między urządzeniami.

Ywe kolory do wyboru: ten zestaw z kablem usb a na usb c zapewnia szeroki wybór kolorów. Bardzo miękki i elastyczny: kabel typu a na typ c ma wyjątkowo wytrzymałą powłokę kabla z imitacji silikonu, która zapewnia mniejszą podatność na plątanie się i lepszą ochronę podczas zginania i zginania kabla; odporny na splątanie się kabel do ładowania iPhone 15 jest miękki w dotyku, a jednocześnie zapewnia niezrównaną trwałość w najbardziej wymagających warunkach.
MarkaCable Matters #ad
ProducentCable Matters #ad
Numer części201401-1
Model201401-1

9. Cable Matters

#ad

Kompatybilny z iPhone 15/15 Pro/15 Plus, Cable Matters Elastyczny kabel USB A na USB C 3 m do szybkiego ładowania z 3 A kabel USB do ładowania USB C w kolorze białym, Samsung Galaxy S23, iPad Pro

#ad
Cable Matters #ad - Trwały i wydajny: każdy kabel do szybkiego ładowania usb a na usb c ma trwałe odciążenie i ochronną osłonę kabla z TPE. Bardzo miękki i elastyczny: kabel typu a na typ c ma wyjątkowo wytrzymałą powłokę kabla z imitacji silikonu, która zapewnia mniejszą podatność na plątanie się i lepszą ochronę podczas zginania i zginania kabla; odporny na splątanie się kabel do ładowania iPhone 15 jest miękki w dotyku, a jednocześnie zapewnia niezrównaną trwałość w najbardziej wymagających warunkach.

Ywe kolory do wyboru: ten zestaw z kablem usb a na usb c zapewnia szeroki wybór kolorów. Dzięki temu kablowi do szybkiego ładowania usB C znajdziesz idealny kolor dla swoich urządzeń lub ułatwisz znalezienie odpowiedniej ładowarki w wiązce kabli z różnokolorowymi kablami. Zasilanie i ładowanie: dzięki zasilaniu do 15 w 3 a w przypadku kompatybilnych urządzeń, ten zestaw do ładowania USB C na USB A nadaje się do bardzo szybkiego ładowania nawet najbardziej wymagających zasilania laptopów, smartfonów i tabletów przez USB C.

Towarzysz do transferu danych: kabel typu a na typ c obsługuje transfer danych z prędkością do 480 Mbit/s; dzięki temu kablowi USB-C można w mgnieniu oka przesyłać dane między urządzeniami. Dzięki temu ten zestaw kabli usb A na USB C zapewnia niezrównaną trwałość. Różne rozmiary, w których dostępny jest kabel USB C, idealnie nadają się do ładowania wielu urządzeń.
MarkaCable Matters #ad
ProducentCable Matters #ad
Numer części201401-WHT-10x3
Model201401-WHT-10x3

10. Cable Matters

#ad

Kompatybilny z iPhone 15/15 Pro/15 Plus, Samsung, Cable Matters Elastyczny kabel USB A na USB C 3 m do szybkiego ładowania z kablem USB do ładowania 3 A USB na USB C w kolorze czarnym, iPad Pro

#ad
Cable Matters #ad - Dzięki temu kablowi do szybkiego ładowania usB C znajdziesz idealny kolor dla swoich urządzeń lub ułatwisz znalezienie odpowiedniej ładowarki w wiązce kabli z różnokolorowymi kablami. Bardzo miękki i elastyczny: kabel typu a na typ c ma wyjątkowo wytrzymałą powłokę kabla z imitacji silikonu, która zapewnia mniejszą podatność na plątanie się i lepszą ochronę podczas zginania i zginania kabla; odporny na splątanie się kabel do ładowania iPhone 15 jest miękki w dotyku, a jednocześnie zapewnia niezrównaną trwałość w najbardziej wymagających warunkach.

Dzięki temu ten zestaw kabli usb A na USB C zapewnia niezrównaną trwałość. Różne rozmiary, w których dostępny jest kabel USB C, idealnie nadają się do ładowania wielu urządzeń. Ywe kolory do wyboru: ten zestaw z kablem usb a na usb c zapewnia szeroki wybór kolorów. Trwały i wydajny: każdy kabel do szybkiego ładowania usb a na usb c ma trwałe odciążenie i ochronną osłonę kabla z TPE.

Towarzysz do transferu danych: kabel typu a na typ c obsługuje transfer danych z prędkością do 480 Mbit/s; dzięki temu kablowi USB-C można w mgnieniu oka przesyłać dane między urządzeniami. Zasilanie i ładowanie: dzięki zasilaniu do 15 w 3 a w przypadku kompatybilnych urządzeń, ten zestaw do ładowania USB C na USB A nadaje się do bardzo szybkiego ładowania nawet najbardziej wymagających zasilania laptopów, smartfonów i tabletów przez USB C.
MarkaCable Matters #ad
ProducentCable Matters #ad
Numer części201401-BLK-10x3
Model201401-BLK-10x3