Top 10 Rotwein Gläser – Kieliszki do czerwonego wina

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Villeroy & Boch

#ad

Villeroy & Boch Toy's Delight zestaw kieliszków do białego wina z 2 szklankami kryształowymi, nadaje się do mycia w zmywarce, szklanymi, przezroczystymi, pojemność 380 ml

#ad
Villeroy & Boch #ad - Wiąteczny urok: fantazyjne motywy z kolekcji Toy's Delight wprowadzają nostalgiczny świąteczny nastrój na stół i budzą piękne wspomnienia z dzieciństwa.

Pasuje do uroczystych kolacji lub lunchu: Kieliszki do białego wina Toy's Delight nadają stołowi świątecznemu szczególny charakter. Zakres dostawy: 2 x villeroy & boch toy's delight kieliszek do białego wina 380 ml, materiał: szkło kryształowe numer artykułu: 1137768125. Piękny pomysł na prezent: wszystkie elementy kolekcji można łatwo ze sobą łączyć. Idealnie nadaje się do łączenia, kolekcjonowania i na prezent. Nastrojowy zestaw kieliszków do wina dla dwojga: eleganckie kieliszki o ponadczasowym kształcie i delikatnej krawędzi.
MarkaVilleroy & Boch #ad
ProducentVilleroy & Boch #ad
Wysokość1
Długość1
Waga0.71
Szerokość1
Numer części11-3776-8125
Model11-3776-8125

2. laser-diele

#ad

Leonardo kieliszek do wina z grawerunkiem jako prezent urodzinowy – spersonalizowany kieliszek do wina – prezent dla kobiet – prezent na Dzień Matki – czerwone wino – winorośl

#ad
laser-diele #ad - Co otrzymasz: stylowy kieliszek do wina, nietłukące się opakowanie, szybka dostawa i najlepsza obsługa klienta – jeśli masz jakiekolwiek pytania, idealny wyjątkowy prezent, skontaktuj się z nami. Indywidualny prezent: idealny prezent na każdą okazję, taką jak ślub – zaręczyny – rocznica – Walentynki, urodziny lub Boże Narodzenie.

Szczegóły dotyczące szkła: pojemność 460 ml – wysokość 230 mm – szerokość 85 mm – długość 85 mm – jakość TEQTON – wyjątkowo odporna na uderzenia – nadaje się do mycia w zmywarce – krystalicznie czysta – kolor grawerunku mleczny/biały. Jakość szkła leonardo: dla wszystkich, którzy przywiązują wagę do jakości – z serii Daily – dzięki swojemu wspaniałemu, harmonijnemu kształtowi ten kieliszek do wina z grawerunkiem stanie się prawdziwym must-have.

Personalizacja: osobisty grawerunek na wysokiej jakości szkle Leonardo wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszych maszyn do grawerowania laserowego w bardzo ostrej jakości zgodnie z Państwa życzeniem.
Markalaser-diele #ad
Producentlaser-diele #ad
Wysokość9.06
Długość3.35
Waga0.39
Szerokość3.35
Numer częściwein-r
ModelDaily Rotweinglas

3. LEONARDO HOME

#ad

Leonardo Chateau 35300 zestaw 6 kieliszków do czerwonego wina

#ad
LEONARDO HOME #ad - Zakres dostawy i wymiary: 6 kieliszków do czerwonego wina, 197 g, wymiary jednego kieliszka do wina: 24 x 9 x 9 cm wys. Możliwość mycia w zmywarce: zestaw kieliszków do czerwonego wina można wygodnie myć w zmywarce. Cabernet sauvignon i Pinot Noir, więcej powietrza i lepiej rozwija swój bukiet.

Kieliszki do wina z trzonkiem są wyposażone w osłonę zabezpieczającą przed korozją szkła, która zapewnia trwały połysk. X gł. 200 ml pojemności użytkowej, 510 ml po brzegi. Wysoka jakość: dzięki opracowanej przez leonardo recepturze kieliszków Teqton kieliszki do czerwonego wina są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uderzenia. X szer. Znak jakości jest synonimem wyjątkowo stabilnych szkieł.

Idealny aromat – dzięki lekko pękatemu kształtowi kieliszka Bordeaux można uzyskać czerwone wino, takie jak np. B. Wysokiej jakości wzornictwo: leonardo jest synonimem delikatnego i innowacyjnego wzornictwa. Kieliszki do wina czerwonego z serii Chateau przekonują szlachetną pantografią i idealnie pasują do stylu wiejskiego domu. Szklanki to idealny pomysł na prezent na uroczyste okazje.
MarkaLEONARDO HOME #ad
ProducentLeonardo #ad
Wysokość9.45
Długość3.54
Waga0.04
Szerokość3.54
Numer części035300
Model035300

4. LEONARDO HOME

#ad

Nadają się do mycia w zmywarce, zestaw 6 sztuk, zestaw kieliszków do wina, kieliszek do czerwonego wina z wyciągniętą rączką, 520 ml, Leonardo Cheers 061633 kieliszki do czerwonego wina

#ad
LEONARDO HOME #ad - X szer. Kieliszki do czerwonego wina z serii Cheers są utrzymane w klasycznym stylu i przekonują minimalistycznym wyglądem. Wysoka jakość: dzięki opracowanej przez leonardo recepturze szkła Teqton kieliszki do czerwonego wina są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na uderzenia.

X gł. 174 g, 5 x 8, 520 ml po brzegi. Perfekcyjny aromat rozwijania: dzięki brzęczącemu kształtowi kieliszka do wina otrzymują czerwone wina, takie jak Cabernet Sauvignon i Merlot, więcej powietrza i mogą wspaniale rozwinąć swój bukiet. Nadaje się do mycia w zmywarce: zestaw kieliszków do czerwonego wina można wygodnie myć w zmywarce.

Kieliszki do wina z trzonkiem są wyposażone w osłonę ochronną przed korozją szkła. Zakres dostawy i wymiary: 6 kieliszków do wina, pojemność użytkowa 160 ml, wymiary kieliszka: 26 x 8, 5 cm wys. Zapewnia to trwały połysk. Wysokiej jakości wzornictwo: leonardo jest synonimem delikatnego i innowacyjnego wzornictwa. Znak jakości jest synonimem wyjątkowo stabilnych szklanek.
MarkaLEONARDO HOME #ad
ProducentLeonardo #ad
Wysokość10.24
Długość3.35
Waga0.23
Szerokość3.35
Numer części61633
Model61633

5. RIEDEL

#ad

Przezroczysty, 1 sztuka, Riedel Winewings Sauvignon Blanc kieliszek do wina

#ad
RIEDEL #ad - Kieliszek prezentuje wino w nosie świeże i intensywne, harmonijnie na podniebieniu, z doskonałą równowagą owoców i kwasów oraz mineralnym wykończeniem.

Kieliszek sauvignon blanc doskonale pasuje do wszystkich rodzajów tej odmiany, owocowych win z Marlborough po dojrzałe dębowe, od trawiastych, miodowe kawałki Bordeaux. Kieliszki do wina z serii winewings mają płaskie dno, są szerokie i przypominają skrzydła samolotu. Produkt wykonany maszynowo i nadaje się do mycia. Prowadzi to do silniejszego parowania i umożliwia większą intensywność aromatu. Koncepcja firmy riedel winewings: wybraliśmy płaskie i rozciągnięte dno o kształcie skrzydeł, ponieważ zwiększa powierzchnię wina.
MarkaRIEDEL #ad
ProducentRiedel #ad
Wysokość9.84
Długość4.25
Waga0.69
Szerokość4.25
Numer częściRI1234-33
Model1234/33

6. laser-diele

#ad

Dwa serca, Prezent na Walentynki – 2 kieliszki do wina Leonardo z grawerunkiem – grawerowane imię i datę – spersonalizowany prezent na ślub – czerwone wino

#ad
laser-diele #ad - Indywidualny prezent: idealny prezent na każdą okazję, taką jak ślub – zaręczyny – rocznica – Walentynki, urodziny lub Boże Narodzenie. Jakość szkła leonardo: dla wszystkich, którzy przywiązują wagę do jakości – z serii Daily – dzięki swojemu wspaniałemu, harmonijnemu kształtowi te kieliszki do wina z grawerunkiem staną się prawdziwym must-have.

Szczegóły dotyczące szkła: pojemność 460 ml – wysokość 230 mm – szerokość 85 mm – długość 85 mm – jakość TEQTON – wyjątkowo odporna na uderzenia – nadaje się do mycia w zmywarce – krystalicznie czysta – kolor grawerunku mleczny/biały. Co otrzymasz: stylowe kieliszki do wina, nietłukące się opakowanie, idealny wyjątkowy prezent, szybka dostawa i najlepsza obsługa klienta – jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Personalizacja: osobisty grawerunek na wysokiej jakości szkłach Leonardo wykonujemy przy użyciu najnowocześniejszych maszyn do grawerowania laserowego w bardzo ostrej jakości zgodnie z Państwa życzeniem.
Markalaser-diele #ad
Producentlaser-diele #ad
Wysokość9.06
Długość3.35
Waga0.77
Szerokość3.35
Numer częściwein-rt
Modelmother-rotwein-2er

7. KS Laserdesign

#ad

KS Laserdesign Leonardo kieliszek do wina z grawerunkiem – spersonalizowany z imieniem lub tekstem na życzenie | pomysł na prezent | dla kobiet i mężczyzn | przyjaźń | urodziny | Boże Narodzenie |

#ad
KS Laserdesign #ad - Zakres dostawy – kieliszek do wina Leonardo z grawerunkiem. Jakość leonardo – wysokiej jakości kieliszek do wina Leonardo TEQTON spełnia najwyższe wymagania jakościowe.

Prezent dla prawdziwych koneserów i miłośników z grawerunkiem, Dzień Matki, Boże Narodzenie, czy na urodziny, grawerem na życzenie. X gł. Nadaje się do 230 ml pojemności użytkowej 450 ml objętości całkowitej krawędzi. Wyprodukowano w niemczech – każdy słoik jest przez nas opisywany za pomocą trwałego grawerunku laserowego. Pomysł na prezent – dzięki spersonalizowanemu grawerunkowi twoje ulubione wino stanie się prawdziwą chwilą rozkoszowania się, niezależnie od tego, Dzień Ojca lub wiele innych okazji. X szer. Wymiary – wymiary: 22 x 8, 5 x 8, 5 cm wys. Grawerunek i szkło nadają się do mycia w zmywarce.
MarkaKS Laserdesign #ad
ProducentKS Laserdesign #ad
Wysokość8.66
Długość3.35
Waga0.4
Szerokość3.35
Numer częściWG-34

8. Villeroy & Boch

#ad

Manufacture Rock, zestaw kieliszków do czerwonego wina, szkło kryształowe, 4-częściowy, przezroczysty/czarny, 380 ml, Villeroy & Boch

#ad
Villeroy & Boch #ad - Zakres dostawy: 1 x villeroy & boch manufacture rock, 4-częściowy, 380 ml, zestaw kieliszków do czerwonego wina, waga: 700 g nr art.

Piękny pomysł na prezent: zaskocz swoich bliskich czteroczęściowym zestawem kieliszków do czerwonego wina, każdy gość będzie zachwycony. Dla znawców wina: ciesz się kieliszkiem szlachetnego czerwonego wina wieczorem, stylowo podawanego w wyrafinowanym kryształowym szkle. 11-3798-8110 . Szczególna cecha twojego stołu: odśwież swój stół czarnymi kieliszkami do wina i ciesz się niezwykłym wyglądem kieliszków. Wysokiej jakości szkło kryształowe: szklanki kryształowe należy czyścić ręcznie, nie zaleca się mycia w zmywarce.
MarkaVilleroy & Boch #ad
ProducentVilleroy & Boch #ad
Wysokość9.92
Długość7.64
Waga1.5
Szerokość7.64
Numer części11-3798-8110
Model11-3798-8110

9. 3forCologne

#ad

Dzień Ojca,, bardziej szczegółowy niż grawerunek | pomysł na prezent na Dzień Matki, Zestaw 2 kieliszków do wina Hamburg w pięknym pudełku prezentowym | wysokiej jakości sitodruk w eleganckiej bieli

#ad
3forCologne #ad - Jakość: kieliszki do wina zostały wykonane z wysokiej jakości szkła kryształowego i nadają się do mycia w zmywarce. I love hamburg: modna marka produkuje niezwykłe pamiątki z naciskiem na jedno z najpopularniejszych niemieckich dużych miast.

Podaruj radość: kreatywny pomysł na prezent dla wszystkich fanów Niemiec. Grawerunek jest matowy w dotyku i wykonany metodą sitodruku. Eleganckie opakowanie zapewnia bezpieczny transport i służy również jako optymalne pudełko prezentowe. Wyprodukowano w niemczech: nasze produkty są projektowane z wielką miłością w Niemczech.

Rezultatem są jedyne w swoim rodzaju pamiątki, które obdarowana osoba będzie pamiętać na długo. Każdy ucieszy się z małych prezentów. Niezależnie od tego, czy na urodziny, Boże Narodzenie lub Wielkanoc. Twoje credo: jakość i wyjątkowość! Kieliszki do wina: te szlachetne kieliszki do wina z grawerunkiem przedstawiają Hamburg Skyline.
Marka3forCologne #ad
ProducentKoenigreich #ad
Waga1.1
Numer częściB07BK9P3KZ

10. Drinique

#ad

Drinique Nietłukące się kieliszki do wina, tworzywo sztuczne Tritan, 4 sztuki, bez trzonka, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, 340 ml, niebieskie

#ad
Drinique #ad - Pozostaje czysta nawet po setkach praniach. Idealnie wyważone ciężkie podłoże, przyjemne w dotyku. Scotch-brite, Brillo, Comet i sztywne szczotki.

Idealnie nadaje się również do koktajli, napojów bezalkoholowych, piwa, margarity, lodowatej wody, mrożonej kawy. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym przepisom, są wysyłane z zagranicy i mogą różnić się od produktów dostępnych na rynku lokalnym, także pod względem rozmiaru, ograniczeń wiekowych i języka produktu, oznakowania lub instrukcji. Nadaje się do mycia w zmywarce w wysokich temperaturach i cykli suszenia przy użyciu płynu nabłyszczającego. Należy unikać stosowania środków do szorowania I. Pojemność: 340 ml. E. Gorące lub zimne płyny. Wyprodukowano w USA.
MarkaDrinique #ad
ProducentDrinique #ad
Wysokość4
Długość7
Waga0.43
Szerokość7
Numer częściVIN-SW-BLU-4
ModelVIN-SW-BLU-4