Top 10 Raum Thermostat Innen – Termometry i instrumenty pomiarowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ThermoPro

#ad

Miernik temperatury i wilgotności powietrza ze wskaźnikiem Smiley, 3 sztuki, termometr pokojowy, termometr wewnętrzny, ThermoPro TP49W-3 cyfrowy mini termohigrometr

#ad
ThermoPro #ad - Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, sypialni, pokoju dziecięcym, np.

W salonie, biurze i magazynie. Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, niezależnie od tego, śmiejącą się i smutną twarzą, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%.

Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni. Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Energooszczędne baterie: 3 x baterie aaa 1, 5 v wchodzą w zakres dostawy; baterie zwykle wystarczają na okres użytkowania od 18 do 24 miesięcy.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.56
Długość2.17
Waga0.23
Szerokość0.01
Numer częściTP-49-3-W
ModelTP49-3

2. ThermoPro

#ad

Miernik temperatury i wilgotności powietrza ze wskaźnikiem uśmiechnięcia, do szklarni, ThermoPro TP49 cyfrowy mini termohigrometr, salonu, biały, higrometr wewnętrzny

#ad
ThermoPro #ad - Energooszczędna bateria: 1 x bateria aaa 1, 5 v wchodzi w zakres dostawy; można więc używać termometru bezpośrednio po rozpakowaniu; przy normalnym użytkowaniu bateria wystarcza na 18 do 24 miesięcy. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, np.

W salonie, w których przebywasz przez większość czasu, sypialni, pokoju dziecięcym, biurze i magazynie. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%.

Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, niezależnie od tego, śmiejącą się i smutną twarzą, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania. Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.36
Długość2.36
Waga0.09
Szerokość1.49
Numer częściTP49
ModelTP49

3. ThermoPro

#ad

Termometr dla gadów, 2 sztuki, monitor temperatury i wilgotnościomierz dla wygody biura w domu, termometr wewnętrzny, ThermoPro TP49-2 Mały cyfrowy higrometr, termometr pokojowy

#ad
ThermoPro #ad - Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. W salonie, pokoju dziecięcym, w których przebywasz przez większość czasu, biurze i magazynie. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, sypialni, np.

Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, niezależnie od tego, śmiejącą się i smutną twarzą, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni.

Energooszczędna bateria: 1 x bateria aaa 1, 5 v wchodzi w zakres dostawy; można więc używać termometru bezpośrednio po rozpakowaniu; przy normalnym użytkowaniu bateria wystarcza na 18 do 24 miesięcy. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.56
Długość2.17
Waga0.15
Szerokość0.01
Numer częściTP-49-W-2
ModelTP49-2

4. MAVORI

#ad

MAVORI® 2 w 1 higrometr wewnętrzny analogowy i termometr ze stali nierdzewnej | analogowy higrometr i termometr analogowy | miernik wilgotności powietrza wewnątrz zapewnia zdrowy klimat w

#ad
MAVORI #ad - Natychmiastowa gotowość do użycia: miernik temperatury i wilgotności powietrza jest fabrycznie skalibrowany i gotowy do użycia. Dzięki temu jest nie tylko trwały, cyferblat z aluminium, ale również szlachetny w wzornictwie. Precyzyjny pomiar bez baterii: nasz analogowy termometr wewnątrz zapewnia niezawodne rezultaty – precyzję dla wymagających klientów.

W razie potrzeby dostępne są śruby do precyzyjnej regulacji. Dokładna instrukcja obsługi jest dołączona do hydrometru! Bardzo duży wyświetlacz: wilgotność powietrza i temperatura na termohigrometrze są łatwe do odczytania dzięki analogowemu wyświetlaczowi o wielkości 12 cm. Nasz miernik temperatury i wilgotności powietrza chroni środowisko i oszczędza koszty następcze.

Kolorowe strefy komfortu pokazują, kiedy zaleca się wentylację lub zwiększenie wilgotności powietrza! Zrównoważony i przyjazny dla środowiska: ten termometr z higrometrem lub areometrem nie zawiera plastiku, a eksploatacja odbywa się bez baterii. Nie nadaje się do sauny! Wysoka jakość i szlachetność: cała obudowa wraz z podstawą analogowego termohigrometru jest wykonana ze stali nierdzewnej, a pokrywa z wytrzymałego prawdziwego szkła.
MarkaMAVORI #ad
ProducentMAVORI #ad
Waga233
Numer częściUS-HTA-12
ModelUS

5. DOQAUS

#ad

Wilgotność powietrza, duży ekran LCD z dotykowym podświetleniem, DOQAUS Termometr z higrometrem wewnętrznym, ładowanie typu C, cyfrowy termohigrometr 3,05", termometr pokojowy do domu, biura, ogrodu

#ad
DOQAUS #ad - Termometr i higrometr wyświetla maksymalną i minimalną wilgotność powietrza oraz zapisy temperatury w każdym czasie i ostatnich 24 HRS. Praktyczne jest to, że wewnętrzny termometr pokojowy można przymocować do kuźni za pomocą magnesu. Zapewnia szybszy i dokładniejszy pomiar. Zakres pomiaru temperatury: -50°c ~ 70°c -58°f ~ 158°F, dokładność wilgotności: ± 2%.

Na przykład: kuchnia, lodówka. Duży wyświetlacz lcd o przekątnej 3, przyjemna buźka, dzięki czemu możesz wcześniej zareagować, higrometr z 3-poziomowym wyświetlaczem Air Comfort, na przykład: ustawienie nawilżaczy powietrza, sucha smutna twarz, mokra neutralna twarz, 05" i wyraźniejszy odczyt - termometr wewnętrzny jest wyposażony w przejrzysty wyświetlacz LCD o przekątnej 3, łatwy do odczytania. Podświetlenie wyłącza się automatycznie po kolejnych 10 sekundach, co pozwala zaoszczędzić więcej energii. Doskonale nadaje się do sypialni, pokoju dziecięcego, temperatura jest dokładna do ± 1, szklarni, wilgotność powietrza 1% ~ 99% RM, 1°C, biura i piwnicy na wino.

Bateria litowa 200 mah, może być używana przy pełnym naładowaniu przez 2-3 miesiące. Trzy elastyczne metody umieszczania termometr pokojowy wewnątrz można umieścić bezpośrednio na biurku za pomocą składanego uchwytu z tyłu lub zainstalować na ścianie za pomocą otworów do zawieszenia z tyłu termometru pokojowego i higrometru. Inteligentna konstrukcja z białym podświetleniem termometr wewnętrzny i higrometr jest wyposażony w czuły przycisk dotykowy do podświetlenia tła na lunecie bezpośrednio nad / na górze wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości, dzięki któremu można wygodnie włączyć podświetlenie tła przy słabym oświetleniu, co ułatwia odczyt.
MarkaDOQAUS #ad
ProducentDOQAUS #ad
Wysokość0.59
Długość2.99
Waga0.15
Szerokość2.87
Numer częściHM5
ModelHM5

6. X-Sense

#ad

Kompatybilny z Alexa, bezpłatny eksport danych, X-Sense SBS50 termometr z higrometrem, monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza za pomocą aplikacji, zasięg 500 m, 3 czujnikami i 1 stacją

#ad
X-Sense #ad - Obszerne wykresy pokazują wartości minimalne, która zapewnia widoki roczne, maksymalne i średnie. Wysoka precyzja pomiaru: przemysłowy, szwajcarski czujnik o wysokiej precyzji gwarantuje dokładność temperatury ±0, 2°C w zakresie -20-60°C i dokładność wilgotności ±2% względnej wilgotności powietrza w zakresie 0-100%.

Powiadomienia w czasie rzeczywistym: otrzymuj natychmiastowe powiadomienia push na smartfonie, gdy temperatura lub wilgotność powietrza przekroczy wstępnie ustawione zakresy lub gdy poziom baterii jest niski. Kompleksowy zasięg dla twojego domu: ciesz się zasięgiem komunikacji do 500 m między termometrem z higrometrem a stacją bazową, która obsługuje do 10 czujników, aby zapewnić kompleksowe pokrycie i niezawodną stabilność sygnału. Idealny do humidorów, terrariów zwierząt i wąskich pomieszczeń. Wymiary: 3, 2 x 9, 5 x 2, 4 cm. Kompaktowa konstrukcja: smukła i kompaktowa konstrukcja umożliwia łatwe umieszczenie lub zawieszenie za pomocą smycz.

Wskazówka: upewnij się, 4 ghz, że połączenie odbywa się przez Wi-Fi 2, ponieważ urządzenie nie obsługuje sieci Wi-Fi 5 GHz. Bezpłatne przechowywanie danych i eksport: ciesz się swobodą zapisywania i eksportowania danych jako plików. Csv do szczegółowej analizy środowiska. Aplikacja posiada również funkcję kalibracji danych jednym kliknięciem, a dane są bezpiecznie przechowywane w chmurze Amazon, aby zapewnić ochronę danych bez ryzyka naruszenia danych.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-SENSE #ad
Wysokość1.14
Długość3.9
Szerokość1.97
Numer częściSTH54
ModelSTH54

7. FENSOL

#ad

3 sztuki, cyfrowy mini termometr LCD, biura, miernik wilgotności powietrza, do pokoju dziecięcego, szklarni, Termometr z higrometrem wewnętrznym, salonu, termometr pokojowy z wskaźnikiem uśmiechnięcia

#ad
FENSOL #ad - Dzięki wbudowanemu magnesowi higrometr wewnętrzny można również przymocować do metalowej powierzchni. Dokładność pomiaru temperatury: ± 1℃, zakres pomiaru wilgotności wewnątrz i na zewnątrz: 10% RH-99% RH. Zasilany przez cr2032 bateria wchodzi w zakres dostawy, czas pracy baterii do 12 miesięcy. Można wybrać jednostkę cyfrowego higrometru w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita.

3 metody mocowania: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. W sypialni, w których przebywasz przez większość czasu, szklarni itp. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -10℃~70℃. Przejrzysty wyświetlacz lcd: termometr pokojowy zapewnia wyświetlacz temperatury i wilgotności powietrza w czasie rzeczywistym z dużymi cyframi na 2, 1-calowym ekranie LCD, dzięki czemu można odczytać termometr z dowolnego kąta i z każdej odległości.

Jeśli wilgotność powietrza jest niższa niż 40% lub wyższa niż 70%, aby szybko powiadomić o stanie suchego/wygodnego, że zawsze będziesz mieszkać w najwygodniejszym otoczeniu. Inteligentny cyfrowy termometr-higrometr: mini cyfrowy higrometr posiada 2 symbole. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: za pomocą cyfrowego mini termometru wilgotności możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, piwnicy, pokoju dziecięcym, magazynie, pokoju dziecięcym, łazience, np. Dokładność odchylenia pomiaru wilgotności: ± 5% wilgotności względnej.
MarkaFENSOL #ad
ProducentFENSOL #ad
Numer częściYZ6050
ModelYZ6050

8. GoveeLife

#ad

Monitorowanie temperatury z aplikacją, Bluetooth LCD miernik wilgotności powietrza z alarmem powiadomień, GoveeLife Cyfrowy termometr z higrometrem do wnętrz, przechowywanie danych do domu, szklarni,

#ad
GoveeLife #ad - Na przykład wentylator kolumnowy GoveeLife włącza się i wyłącza automatycznie, gdy zmienia się temperatura pomieszczenia. Bezpłatne przechowywanie danych: 20-dniowy wykres liniowy przejrzyście podsumowuje zmiany danych w termometrze i higrometrze do pomieszczeń.

Funkcja alarmu: jeśli wartość miernika temperatury i wilgotności powietrza przekroczy wstępnie ustawiony zakres, w aplikacji zostanie wyświetlony alarm. Wysoka dokładność: termometr wewnętrzny ma dokładność ± 0, 54 °f ±0, 3°c dla temperatury i ± 3% wilgotności powietrza. Dowiedz się w odpowiednim czasie o anomaliach temperatury i wilgotności w Twoim mieszkaniu. Posiada również 3-stopniowy wskaźnik komfortu: Dry / Comfort / Wet.

Można eksportować dane z ostatnich 2 lat i konwertować je na format CSV. Większy wyświetlacz lcd: miernik temperatury i wilgotności Goveelife wyświetla w czasie rzeczywistym wartości wysokie/niskie na większym ekranie. Połącz się z inteligentnymi urządzeniami goveelife: termometr bluetooth można za pomocą aplikacji z innymi inteligentnymi urządzeniami GoveeLife Smart. Dzięki szybkości reakcji do 2 s jesteś zawsze na bieżąco ze zmianami środowiskowymi.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściH5104011
ModelH5104

9. NOKLEAD

#ad

Higrometr do wnętrz o wysokiej dokładności, przenośny termometr, NOKLEAD Cyfrowy termohigrometr, pomiaru temperatury i wilgotności powietrza do kontroli klimatu w pomieszczeniu biały

#ad
NOKLEAD #ad - Termometr noklead pokazuje dzień i godzinę. Zapewnia odpowiednią wilgotność powietrza, suchej skórze, zapobiegając przeziębieniom, alergiom, astmie, idealnie nadaje się do monitorowania warunków życia i zdrowia rodziny, pleśni itd. Dzięki podkładkom samoprzylepnym i wbudowanemu magnesowi można je przykleić lub umieścić w dowolnym miejscu, ogrodzie i piwnicy.

Wyświetlanie czasu obsługuje zarówno format 12-godzinny, łatwy odczyt z każdego kąta i odległości. Dokładność temperatury wynosi ± 1 ℃, aby zapewnić Ci aktualne i ostatnie pomiary. Inteligentna konstrukcja z 3 uchwytami miernik wilgotności powietrza ma wiele możliwości montażu: stojak na stół, piwnicy, np. Szeroki zakres pomiarowy, który mierzy temperaturę od -9, podczas gdy wilgotność powietrza wynosi ± 3% wilgotności względnej.

Naciśnij i przytrzymaj przycisk "Set", aby ustawić ustawienie czasu. Zasilanie bateryjne i ustawienie czasuz 2 bateriami guzikowymi cr2032, każda bateria wystarcza na 8-12 miesięcy. Wysoka dokładność i szybkie odświeżanie cyfrowy termometr wewnętrzny odświeża co 10 sekund, 9 ℃ do 60°c i wilgotność powietrza 10% ~ 95%. 30 dni zwrotu pieniędzy, 24 miesiące gwarancji bez zmartwień. Wskazówka: brak funkcji podświetlenia.
MarkaNOKLEAD #ad
ProducentNOKLEAD #ad
Wysokość0.55
Długość2.76
Waga0.18
Szerokość2.76
Numer części5253M-FR
ModelNK5253

10. Bresser

#ad

Zestaw 3 sztuk, Bresser wskaźnik temperatury i wilgotności powietrza, biały

#ad
Bresser #ad - Idealna temperatura:20-27°c. Waga:36 g. Wymiary:4, 5 x 5, 8 x 1, 1 cm. Określenie klimatu w pomieszczeniu za pomocą symboli. Wilgotność powietrza:40–70 %. Pomiar temperatury i wilgotności powietrza w powietrzu. Idealnie nadaje się do wilgotnych pomieszczeń, jeśli chcesz uniknąć rozwoju pleśni. Zawartość przesyłki:3 mierniki temperatury i wilgotności, 3 baterie.
MarkaBresser #ad
ProducentBresser #ad
Wysokość2.28
Długość1.77
Waga0.08
Szerokość0.63
Numer części7000010GYE000
Model7000010GYE000