Top 10 Pflanzschale Für Friedhof – Osłony na donice

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Lechuza

#ad

30 x 11 x 13 cm, LECHUZA 15460 DELTA 10 Wyjmowany wkład do roślin, w zestawie system nawadniania, biały, wysokiej jakości tworzywo sztuczne, do zazielenienia wnętrz, wysoki połysk

#ad
Lechuza #ad - Wysokość rośliny: 20 cm, wymiary: 30 x 11 x 13 cm, 5 x 8, 5 x 9, materiał: tworzywo sztuczne, w zestawie system nawadniania, kolor: biały, wysoki połysk, 15460. Rzadkie podlewanie: łatwe napełnianie zbiornika do samodzielnego zaopatrzenia roślin w wodę, LECHUZA-PON wraz z nawozem o długotrwałym działaniu jako warstwa drenażowa dla optymalnego dozowania dopływu wody i składników odżywczych.

Stylowe naczynie stołowe na rośliny i zioła, lakierowana powierzchnia, wąski kształt, idealne jako dekoracja stołu na parapetach lub kredensach, do stosowania w osobnym układzie lub w grupie.

Brak stojącej wody: kontrola ilości napełnienia za pomocą dostarczonego wskaźnika poziomu wody, wyjmowana wkładka do roślin zapewnia łatwe sadzenie roślin. Made in germany: wysokiej jakości wykończenie, odporna na promieniowanie UV donica z tworzywa sztucznego, o wysokim połysku. Zakres dostawy: 1 x lechuza delta 10, wkładka do rośliny: 26, pojemność rośliny: 2 l, 5 cm, maks.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość5.12
Długość11.81
Waga0
Szerokość4.33
Numer części15460
Model15460

2. Lechuza

#ad

Lechuza „Cubeto Color 30” donica z systemem nawadniania, 30x30x13 cm

#ad
Lechuza #ad - Wszystko w jednym: 1 x donica cubeto stone, substrat do roślin lechuza-pon jako warstwa drenażowa i wymienna wkładka do roślin z opuszczanymi uchwytami i wskaźnikiem poziomu wody. Wyprodukowano w niemczech: wysokiej jakości, odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne tworzywo sztuczne, w 100% nadaje się do recyklingu, trwałe i odporne na pękanie.

Z praktycznym wskaźnikiem poziomu wody dla pełnej kontroli podlewania. Donica na rośliny z systemem nawadniania i śrubą do dna do odprowadzania nadmiaru wody deszczowej. Wygląd kamienia naturalnego: naturalna powierzchnia kamienia tworzy miejskie akcenty i stylowe kontrasty z zielenią roślin.

Z systemem nawadniania: zintegrowany z donicą oryginalny system nawadniania LECHUZA niezawodnie dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz: prosta pielęgnacja roślin przez cały rok. Materiał: tworzywo sztuczne wymiary: Ø 30 x 13, w zestawie system nawadniania, 6 l Pojemność rośliny: 4, 5 cm zbiornik wody: 1, 5 l.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość5.12
Długość11.81
Waga1.59
Szerokość11.81
Numer części13832
Model13832

3. Lechuza

#ad

Lechuza 22 Premium donica zewnętrzna o wysokim połysku, 22 cm

#ad
Lechuza #ad - Brak stojącej wody: kontrola ilości napełnienia za pomocą dołączonego wskaźnika poziomu wody, śruba podłogowa do odpływu nadmiaru wody w deszczu, wyjmowana wkładka do roślin ze stabilnymi uchwytami do łatwego zimowania lub zmiany sadzenia.

Zakres dostawy: 1 x lechuza cubico premium 22, zbiornik wody: 2, materiał: tworzywo sztuczne, 5 x 18, wkład do roślin: 18, w zestawie system nawadniania, pojemność rośliny: 6 l, wymiary: 22 x 22 x 41 cm, 5 cm, 0 l. Made in germany: wysokiej jakości wykonana, błyszcząca powierzchnia lakierowana, odporna na promieniowanie UV donica z tworzywa sztucznego, podstawka pod rolkę CUBICO do łatwego przesuwania donicy, dostępna oddzielnie.

Rzadsze podlewanie: łatwe napełnianie zbiornika w celu samodzielnego zaopatrzenia roślin w wodę, LECHUZA-PON wraz z nawozem długoterminowym jako warstwa drenażowa dla optymalnego dozowania dopływu wody i składników odżywczych. Stylowa donica na rośliny z kolekcji premium z lakierowaną powierzchnią, idealna do efektownych akcentów w mieszkaniach, foyerach i obszarach biznesowych, do użytku w pojedynczym układzie lub w grupie.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość16.14
Długość8.66
Waga6.57
Szerokość8.66
Numer części18460
Model18460

4. Lechuza

#ad

Szary kamień, wysokiej jakości tworzywo sztuczne, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, 13600, w zestawie system nawadniania, Lechuza CANTO Stone 30 high, wyjmowana wkładka do roślin

#ad
Lechuza #ad - Stylowa kolumna na rośliny z kolekcji stone collection o wyglądzie naturalnego kamienia do roślin i traw, idealna na każdej powierzchni w domu lub ogrodzie, do użytku w pojedynczym układzie lub w grupie.

Brak stojącej wody: kontrola ilości napełnienia za pomocą dołączonego wskaźnika poziomu wody, śruba podłogowa do odpływu nadmiaru wody, wyjmowana wkładka do roślin ułatwiająca zmianę sadzenia. Zakres dostawy: 1 x canto stone 30 high, szary kamień, pojemność rośliny: 12 l, z systemem nawadniania, 3 x 25, wymiary: 30 x 30 x 56, tworzywo sztuczne, wkładka do roślin: 25, maks.

Wysokość rośliny: 60 cm, 3 cm, 8 cm, 13600. Made in germany: wysokiej jakości wykończenie, odporna na promieniowanie UV donica z tworzywa sztucznego, imitacja kamienia naturalnego. Rzadkie podlewanie: łatwe napełnianie zbiornika w celu samodzielnego zaopatrzenia roślin w wodę, Lechuza-PON wraz z nawozem długoterminowym dla optymalnego dozowania wody i składników odżywczych.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość22.05
Długość11.81
Waga9.83
Szerokość11.81
Numer części13600
Model13600

5. Lechuza

#ad

LECHUZA PURO Color 20 szary łupkowy 13364

#ad
Lechuza #ad - Nowoczesny tik weboptyczny: delikatna powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu i stylowo podkreśla rośliny i zioła. 12 cm. Z praktycznym wskaźnikiem poziomu wody dla pełnej kontroli podlewania. All-in-one: 1 x donica na rośliny puro 20, w zestawie system nawadniania, substrat do roślin lechuza-pon lechuza-pon do kompletnego sadzenia roślin i wyjmowaną wkładką do roślin ze wskaźnikiem poziomu wody.

Nadaje się do użytku w pomieszczeniach: wysokiej jakości lakierowane powierzchnie i wyraźne kształty idealnie pasują do każdego stylu mieszkania. Z systemem nawadniania: zintegrowany z donicą oryginalny system nawadniania LECHUZA niezawodnie dostarcza roślinom odpowiednią ilość wody.

Idealny do wszystkich roślin pokojowych. Dostępny w różnych kolorach. Wyprodukowano w niemczech: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, w 100% nadające się do recyklingu, trwałe i odporne na pękanie. Materiał: tworzywo sztuczne wymiary: Ø 20 x 16 cm zbiornik wody: 0, 5 l Pojemność rośliny: 1, 2 l wkład do roślin.
MarkaLechuza #ad
Producentgeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Wysokość6.3
Długość7.87
Waga2.4
Szerokość7.87
Numer części13364
Model13364

6. Jinfa

#ad

Jinfa 1 donica na kwiaty z tworzywa sztucznego o wyglądzie drewna | kolor: orzech włoski | wzór: beczka na wino | Ø 38 cm

#ad
Jinfa #ad - Bogate detale nadają produktowi podobny wygląd jak drewniana beczka na wino. Urok wzornictwa beczki na wino sprawia, idealna, że ta doniczka jest wszechstronna i harmonijna, aby nadać Twojej dekoracji kwiatowej powiew klasy.

Wysokiej jakości tworzywo sztuczne, wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne. Atwy w przenoszeniu. Kolor: orzech włoski Ø 38 cm, wys. Wytrzymały, trwały i odporny na uderzenia materiał. Idealna jako ozdobna doniczka bez otworów odpływowych. 27 cm, 8 kg, 0, obj. Jeśli sadzisz rośliny bezpośrednio w doniczce, wystarczy wywiercić otwory drenażowe w dnie doniczki, aby zapobiec stagnacji płynu. 19 l. Udekoruj doniczki jinfa przez cały rok. Doskonały dodatek na taras, do ogrodu, salonu. 1 dekoracyjna doniczka z lekkiego tworzywa sztucznego.
MarkaJinfa #ad
ProducentH&D Manufaktur #ad
Wysokość10.63
Długość14.96
Waga1.76
Szerokość14.96
Numer częściHDFG-052-C

7. matches21 HOME & HOBBY

#ad

Matches21 odporna na warunki atmosferyczne donica na rośliny do użytku na zewnątrz – duża miska dekoracyjna w kolorze czarnym marmurkowym jako miska na kwiaty – miska ogrodowa o długości 20 cm na

#ad
matches21 HOME & HOBBY #ad - Wszechstronność: pięknie zasadzona jako miska na grób lub jako dekoracyjna miska na rośliny doskonale sprawdzi się w Twoim ogrodzie lub na balkonie.

Odkryj więcej misek dekoracyjnych do Twojego salonu oraz doniczek na rośliny do ogrodu i na balkon w matches21! Kreatywność: doskonale nadaje się również jako fontanna solarna – napełnij ją wodą i udekoruj ją pięknymi kwiatami i pływającymi świecami dla romantycznej fontanny. Odporna na warunki atmosferyczne: dzięki solidnemu tworzywu sztucznemu ta donica na rośliny jest odporna na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i mróz. Dzięki tej pięknej misie z tworzywa sztucznego w stylu "used look" będziesz stanowić wspaniałą dekorację do wnętrz i na zewnątrz.
Markamatches21 HOME & HOBBY #ad
Producentmatches21 HOME & HOBBY #ad

8. VANELC

#ad

Ivyline Artstone 120091 miska Fiona, szara, 31 x 15 cm

#ad
VANELC #ad - Doniczka 31 x 15 cm. Lekka mieszanka kamieni z tworzywa sztucznego. Wysokiej jakości materiał, nadaje się do recyklingu i odporna na mróz. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. System drenażowy z pojemnikiem na wodę w dnie.
MarkaVANELC #ad
ProducentArtstone #ad
Wysokość5.91
Długość12.2
Waga1.76
Szerokość12.2
Numer części120091
Model120091

9. com-four

#ad

Zielona, com-four® Doniczka na rośliny w kształcie serca, idealna do sadzenia roślin lub jako ozdobna doniczka 1 sztuka, dekoracyjny kosz wiklinowy, 25 x 27 cm, wewnątrz foliowany kosz na rośliny

#ad
com-four #ad - Ochrona przed kroplami: wewnątrz foliowany kosz na rośliny utrzymuje wodę podlewaną, dzięki czemu stół, parapet lub podłoga pozostają suche i czyste. Zakres dostawy: 1 x donica na rośliny.

Miłość do roślin: donica w kształcie serca jest optymalna dla wszystkich osób, których serce należy do botaniki i roślin! Piękne, flokowany zielony kosz wiklinowy wygląda bardzo naturalnie i pasuje do nowoczesnych, naturalne: dekoracyjny, rustykalnych i wiejskich wnętrz!. Wymiary: ok. Wszechstronne zastosowanie: stabilna donica na kwiaty w kształcie serca idealnie nadaje się jako dekoracja, ozdobna doniczka lub do sadzenia roślinami pokojowymi i ziołami. 27 x 25 x 9 cm długość x szerokość x wysokość // materiał: gałązki wierzby, tworzywo sztuczne // Kolor: zielony, metal, brązowy kolor naturalny // Kształt: serce.
Markacom-four #ad
Producentcom-four #ad
Wysokość10.6
Długość9.8
Waga0.93
Szerokość9.84
Numer częściCF14928
ModelCF14928

10. matches21 HOME & HOBBY

#ad

Matches21 odporna na warunki atmosferyczne donica na rośliny do użytku na zewnątrz – duża miska dekoracyjna w kolorze czarnym marmurkowym jako miska na kwiaty – płaska miska ogrodowa o długości 25 cm

#ad
matches21 HOME & HOBBY #ad - Kreatywność: doskonale nadaje się również jako fontanna solarna – napełnij ją wodą i udekoruj ją pięknymi kwiatami i pływającymi świecami dla romantycznej fontanny.

Trend: ładna okrągła donica na rośliny o modnym wyglądzie marmuru w pięknym ciemnoszarym kolorze. Odkryj więcej misek dekoracyjnych do Twojego salonu oraz doniczek na rośliny do ogrodu i na balkon w matches21! Wszechstronność: pięknie zasadzona jako miska na grób lub jako dekoracyjna miska na rośliny doskonale sprawdzi się w Twoim ogrodzie lub na balkonie. Odporna na warunki atmosferyczne: dzięki solidnemu tworzywu sztucznemu ta donica na rośliny jest odporna na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV i mróz.
Markamatches21 HOME & HOBBY #ad
Producentmatches21 HOME & HOBBY #ad
Waga0.22