Top 10 Nematoden Gegen Trauermücken Zimmerpflanzen – Zwalczanie komarów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. nemabest

#ad

Nemabest® SF nicienie 3 mln 30 roślin/6 m² przeciw komarom

#ad
nemabest #ad - Szybka dostawa: wysyłka tego samego dnia przy zamówieniu do godziny 12 poniedziałek-do. Zastosowanie do zwalczania stadiów larw i poczwarek komarów jest możliwe przez cały rok.

Nemabest przechowywać w lodówce i przestrzegać daty przydatności do spożycia. Dostawa z reguły już po 1-2 dniach! nemabest nicienie sf steinernema feltiae zwalczają stadia larw i poczwarek komarów już od temperatury 8 °C. Jest to produkt biologiczny, który jest absolutnie bezpieczny dla ludzi, roślin i kręgowców. Nicienie można łatwo rozprowadzić z wodą do podlewania i można je łączyć z innymi środkami ochrony roślin. 30 roślin/6 m² powierzchni podłogi. 3 mln nicieni wystarcza na zabieg ok. Nicienie są żywymi zwierzętami i należy je szybko rozłożyć.
Markanemabest #ad
ProducentÖRE Bio-Protect #ad
Numer częściFD-ZJ-221207-073

2. Plantura

#ad

3 mln pożytecznych owadów, Plantura Nicienie SF przeciwko ziemiórkowatym, na 3 m²/ok. 30 roślin

#ad
Plantura #ad - Bez substancji chemicznych: zastosowanie naszych nicieni SF jest delikatne dla Twoich roślin i nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych. Proste zastosowanie: malutkie nitki są łatwo rozprowadzane przez wodę do podlewania, instrukcja krok po kroku jest dołączona do zestawu może nie być dostępna w języku polskim.

Przechowywanie w lodówce do 6 tygodni. 30 roślin; nicienie należy usuwać bezpośrednio po otrzymaniu. Szybka dostawa: w ciągu kilku dni w skrzynce na listy, bez zbędnych odpadów z opakowania i wkładów chłodzących. Niezawodność: nasze nicienie plantura sf zwalczają larwy ziemiórkowatych w ziemi do kwiatów niezwykle niezawodnie i przez cały rok, również do lokówek jabłkowych września - marzec i mrówek kwiecień-Oktober. Wydajność: 3 mln nicieni sf wystarcza na 3 m² powierzchni podłogi ok.
MarkaPlantura #ad
ProducentPlantura #ad

3. nemaplus

#ad

Pożyteczne do zwalczania muchówek ziemiórkowatych, Nicienie Steinernema Feltiae, ok. 6 mln sztuk

#ad
nemaplus #ad - Nicienie dość szybko wymierają. Muszą być przechowywane w lodówce. Do użycia przez cały rok przy temperaturze podłoża w przedziale 8-28°C. Doskonałe do zwalczania muchówek ziemiórkowatych wraz z ich larwami. 6 milionów sztuk, gatunek: Steinernema Feltiae.
Markanemaplus #ad
Producente-nema GmbH #ad
Wysokość0.47
Długość4.72
Szerokość5.51
Numer części1302006

4. Samenshop 24

#ad

NemaTaurus® nicienie SF | do zwalczania komarów | skuteczna, biologiczna ochrona roślin z nićmi 1 mln na 2 m²

#ad
Samenshop 24 #ad - Możliwość stosowania przez cały rok. Nicienie mogą być stosowane jako środek do spryskiwania lub podlewania za pomocą opryskiwacza lub konewki w szklarniach, ogrodach zimowych, doniczkach na kwiaty, tunelach foliowych, skrzynkach na kwiaty i innych donicach.

Zastosowanie nicieni sf do biologicznego zwalczania szkodników jest bezpieczne dla ludzi, zwierząt domowych i roślin. Nicienie sf steinernema feltiae są pożytecznymi owadami do zrównoważonego i skutecznego zwalczania komarów i ich larw w domu i ogrodzie na roślinach pokojowych, owocach, warzywach, ozdobnych, ziołach itp. Wymagana jest temperatura podłoża 8-28°C. Od małych 1 mln do 1000 milionów opakowań możemy dostarczyć wszystkie rozmiary. Ograniczona trwałość – należy zamówić tuż przed użyciem i przechowywać w chłodnym miejscu w temperaturze 2-8°C.
MarkaSamenshop 24 #ad
ProducentSamenshop24 #ad
Numer części1302003

5. Substral

#ad

4 x 7,5 ml, Substral Celaflor komary żałobne EX – przeciw larwom komara i innych szkodników i szkodników

#ad
Substral #ad - Dopuszczony do użytku przez użytkowników nieprofesjonalnych. Należy przestrzegać ostrzeżeń i zaleceń dotyczących bezpieczeństwa zawartych w instrukcji obsługi. Przed użyciem należy zapoznać się z etykietą i informacjami o produkcie.

Wskazówka: złap dodatkowo dorosłe muszki żółtymi naklejkami Substral Naturen. Do zwalczania komarów oraz owadów ssących, gryzących i minujących liście oraz chrząszczy ziemniaczanych. Naturalny cykl rozmnażania zostaje przerwany, szkodniki nie mogą się już rozwijać i umierają po kilku dniach. Praktyczne buteleczki zawierają jako substancję czynną NeemAzal – wyciąg z nasion tropikalnego drzewa neem. Nr dopuszczenia: 024436-86 | ostrożnie stosować środki ochrony roślin. Powoduje zatrzymanie żerania i ssania: już po kilku godzinach po zabiegu szkodniki zostają inaktywowane i przestają spożywać pokarm.
MarkaSubstral #ad
ProducentSubstral Celaflor #ad
Wysokość6.69
Długość0.98
Waga0.18
Szerokość4.13
Numer części66730
Model66730

6. PIC

#ad

Żółte naklejki zwalczanie komarów ziemiórkowych 60 x – żółte tablice na ziemię do kwiatów, środek przeciwko ziemiórkowatym, PIC, alternatywa dla nicieni przeciwko ziemiórkowatym

#ad
PIC #ad - Zoptymalizowane wzornictwo: żółte naklejki rośliny pokojowe są tak zaprojektowane, że nie powstają niepotrzebne odpady. Zakres dostawy: otrzymasz pudełko z 60 żółtymi tabliczkami przeciwko komarom żałobnym.

Rodek przeciwko komarom pokojowym pomaga szybko pozbyć się komarów żałobnych. Alternatywa dla sprayu i środków do podlewania komarów. Nie zawiera substancji trujących i bezzapachowych: pułapka na komary, nie jest szkodliwa dla ludzi i roślin. Szybka i sprawdzona: nasza żółta pułapka nadaje się do zwalczania żałobnych roślin pokojowych i do zwalczania komarów, muszek minierowych, muszek wiśniowych i białych much.

Te żółte naklejki do zwalczania szkodników można łatwo oddzielić od siebie. Długi czas działania: nasze żółte karty przeciw komarom do zwalczania szkodników Rośliny pokojowe działają do 6 miesięcy, skuteczne rozwiązanie do zwalczania komarów płaczących bez użycia szkodliwych środków do podlewania, nicieni lub komarów żałobnych.
MarkaPIC #ad
ProducentUpdike eCom GmbH #ad
Wysokość0.55
Długość5.51
Szerokość3.74
Numer części2140
Model2140

7. nemabest

#ad

Nemabest® Opakowanie kombi przeciwko ziemiórkowatym ziemiórkowatym 3 mln nicieni SF 30 roślin + 10 żółtych naklejek

#ad
nemabest #ad - Nemabest Żółte naklejki wyróżniają się wysoką i niezawodną wydajnością. 30 roślin/6 m² powierzchni. 10 żółtych naklejek jest bardzo stabilnych i zaopatrzonych w papier ochronny do łatwego wkładania w doniczkę bez klejących palców.

Szybka dostawa: wysyłka tego samego dnia przy zamówieniu do godziny 12 poniedziałek-do. Te naklejki są obustronnie pokryte klejem, co zapewnia efektywne przechwytywanie i monitorowanie latających owadów. Przechowywać w lodówce i zwrócić uwagę na datę przydatności do spożycia. Nicienie są po prostu rozprowadzane z wodą do podlewania i można je łączyć z innymi środkami biologicznymi ochrony roślin. Nicienie są żywymi zwierzętami i muszą być stosowane w odpowiednim czasie.

Idealnie nadaje się do stosowania w domu i szklarni. Oba produkty nie zawierają substancji szkodliwych i są całkowicie bezpieczne dla ludzi, roślin i kręgowców. Dostawa z reguły już po 1-2 dniach! nemabest opakowanie kombi przeciwko ziemiórkowatym ziemiórkowatym 3 mln nicieni SF 30 roślin + 10 żółtych naklejek. 3 mln nicieni wystarcza na leczenie ok.
Markanemabest #ad
ProducentÖRE Bio-Protect #ad
Numer częściNB-GS-SF3

8. PROTECT GARDEN

#ad

30 ml, Protect Garden Lzetean AZ Bezpłatne odlewy dawny ogród bayer, przed larwami żałobnych komarów i innych szkodników gruntowych na pomieszczeniach i balkonach

#ad
PROTECT GARDEN #ad - Chroni przed szkodnikami ssącymi i gryzącymi. Wysoka tolerancja wobec roślin. Bezwonny - możliwość umieszczenia zarówno w pomieszczeniach jak w ogrodach zimowych.
MarkaPROTECT GARDEN #ad
ProducentSBM Life Science GmbH #ad
Wysokość3.15
Długość1.81
Waga0.07
Szerokość2.99
Numer części84447579
Model84447579

9. e-nema Gesellschaft für Biotechnologie und biologischen Pflanzenschutz mbH

#ad

E-nema nicienie przeciw ziemiórkowatym | 1 mln na 2 m² lub do 10 roślin | nemaplus

#ad
e-nema Gesellschaft für Biotechnologie und biologischen Pflanzenschutz mbH #ad - Najlepsza obsługa: otrzymasz nie tylko najlepszy produkt na amazon, ale również najlepszą obsługę. 100% biologiczny: zastosowanie naszych nicieni jest delikatne dla Twoich roślin i nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt.

Otrzymasz woreczek z nicieniami oraz kartę ze wskazówkami dotyczącymi zastosowania przesyłką listową. Nie jest to towar pakowany! Kupujesz oryginał. Zadzwoń do nas pod numerem 04307-8295295 w godzinach od 8:30 do 16:00 . Najwyższa jakość: nicienie bezpośrednio od producenta z własnej produkcji w Niemczech. Najlepsze działanie: nasze nicienie zwalczają szkodliwe owady niezawodnie i w sposób zrównoważony. Atwe zastosowanie: nicienie są łatwo rozprowadzane przez wodę do podlewania, instrukcja krok po kroku jest dołączona do zestawu może nie być dostępna w języku polskim. Możliwość przechowywania w lodówce do 6 tygodni.
Markae-nema Gesellschaft für Biotechnologie und biologischen Pflanzenschutz mbH #ad
Producente-nema GmbH #ad

10. Futeco

#ad

Futeco® Nicienie SF przeciwko komarom – na 10 roślin lub 1 m² powierzchni – do łatwego podlewania

#ad
Futeco #ad - Sprawdzone zwalczanie szkodników – nasze nicienie SF zwalczają szkodliwe larwy komarów, mrówek i wałków jabłkowych. Ycie przyjazne dla środowiska – nasze mikroskopijne, pożyteczne owady są bardzo wrażliwe na chemiczne środki ochrony roślin, dlatego nie należy stosować żadnych środków chemicznych przez co najmniej 6 tygodni.

Znajdziemy zadowalające rozwiązanie razem z Tobą. Bezszkodliwe dla ludzi i zwierząt – wysoce skuteczne owady pożyteczne mogą być bezpiecznie stosowane. Po zwalczaniu larw much nie ma podstawy do życia pożytecznych owadów. Atwe zastosowanie – nicienie sf steinernema feltiae rozpuścić w wodzie i rozcieńczyć do pożądanej ilości nalewania i wlać zaatakowaną ziemię mieszanką. Nasz serwis – twoje korzyści i zadowolenie są naszym celem – jeśli coś nie odpowiada Twoim oczekiwaniom, prosimy o kontakt.
MarkaFuteco #ad
ProducentFuteco #ad
Numer częściSF-NEMATODEN-1
ModelSF-NEMATODEN-1