Top 10 Mini DP Auf DP – Adaptery audio i wideo

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Rankie

#ad

Rankie przewód z pozłacanymi wtyczkami Mini DP i DP, czarny 1,8 m, obsługuje rozdzielczość 4K

#ad
Rankie #ad - Złącza pokryte złotem są odporne na korozję, zapewniają trwałość i poprawiają transmisję sygnału. Złącze niskoprofilowe blokuje niesąsiadujące porty na komputerze, posiada odciążenie dla długiej żywotności i posiada ergonomiczne powierzchnie bieżne ułatwiające zakładanie i zdejmowanie.

Podłącz mini displayport ze złączem Thunderbolt kompatybilny komputer do monitora lub projektora z DisplayPort. Folia i plecione ekranowanie redukują zakłócenia elektromagnetyczne; Poprawiona wydajność kabla miedzianego. Przesyła audio i wideo z komputera lub tabletu hd monitora; obsługuje rozdzielczość 4K 4096 × 2160 Ultra HD i nienaganne wejście audio dla nieskompresowanych cyfrowych kanałów 7. 1, 5. 1 lub 2.
MarkaRankie #ad
ProducentRankie #ad
Wysokość0.39
Długość73.23
Waga0.04
Szerokość0.79
Numer częściR-1105-
ModelR-1105-

2. Highwings

#ad

Dwukierunkowa transmisja, Highwings Mini DisplayPort na DisplayPort 1.4 kabel 2 m, laptopa,, Thunderbolt 1/2, nylonowy kabel pleciony do MacBook, 8K @ 60 Hz 4K @ 144 Hz Mini DP na DP High-Speed

#ad
Highwings #ad - Kabel mini dp do dp firmy highwings dostarcza wideo hd blu-ray i Dolby Multi-Channel Digital Audio, dzięki czemu możesz cieszyć się najlepszymi wrażeniami z dużego ekranu z realistycznym obrazem 8K. Wskazówka: jeśli chcesz przesyłać dane z laptopa DisplayPort do monitora mini DisplayPort, złącze Mini DisplayPort monitora musi obsługiwać transmisję wideo.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, której misją jest dostarczanie klientom wysokiej jakości kabli. Mamy dedykowany zespół obsługi klienta, aby upewnić się, który może rozwiązać Twój problem w ciągu 12 godzin. Wydajna i satysfakcjonująca obsługa klienta - highwings to marka, że działa na najwyższym poziomie i zapewnia szybsze i bardziej stabilne połączenie. Aluminiowa obudowa i wytrzymały, odporne na korozję i wtykowe złącza, aby zapewnić stabilną transmisję sygnału. Mini dp na dp jest wyposażony w pozłacane 24-karatowym złotem, nylonowy kabel gwarantują trwałość. Szeroka kompatybilność i łatwe połączenie mini dp 1.

4 kabel mini displayport 8k do displayport jest przede wszystkim kompatybilny z macbook pro, Mac Pro i innymi urządzeniami ze złączami Mini DP/Thunderbolt 2; jest wstecznie kompatybilny z DisplayPort 1. 4 i 1. 2, mac mini, r, szeroko stosowany w biurach, MacBook Air, Surface Pro, kinach domowych, wideokonferencjach, domowej rozrywce, w samochodach. Wysokiej jakości i stabilna transmisja 8k mini dp - kabel mini displayport na displayport firmy highwings jest wyposażony w cynowaną miedź i potrójne ekranowanie, które zapewniają optymalną jakość obrazu i dźwięku.
MarkaHighwings #ad
ProducentHighwings #ad
Wysokość0.12
Długość0.04
Szerokość0.08
Numer częściMini-DP-2m-8K

3. Silkland

#ad

Mini DP 1.4 do DP z HDR HBR3 DSC1.2 G-Sync FreeSync HDCP2.2, Silkland Mini DisplayPort na DisplayPort 1.4 kabel 8K 60 Hz 4K 144 Hz, 2 m, Thunderbolt 2 kabel do laptopa MacBook Mac PC NUC iMac

#ad
Silkland #ad - Jest to dwukierunkowy konwerter, który może przesyłać sygnały wideo/audio w obu kierunkach. Przed zakupem należy sprawdzić kompatybilność urządzenia. Wytrzymały i praktyczny - kabel mini displayport jest przeznaczony do ponad 15 000 zagięć i jest wyposażony w wzmocnioną nylonową powłokę.

Rozgrywka dp1. 4 240 hzciesz się responsywną grą z minimalnym opóźnieniem wejścia dzięki standardowi displayport 1. 4. Kabel obsługuje HDR, DSC 1. 2, 32 kanały audio, FreeSync i FEC. Wysokiej jakości aluminiowa obudowa zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła. Dzięki ocynkowanemu drutowi miedzianemu zapewniona jest stabilna transmisja. Thunderbolt 3/4 nie jest dostępny. Pozłacane 24-karatowym złotem wtyki zapewniają nie tylko elegancki wygląd, ale również mocne ekranowanie. Kompatybilność z minidp/thunderbolt 2 - kabel mini displayport jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, alienware x17 R2, w tym Acer Predator Helios 500, Surface Pro6, Dell Precision 7760, MacBook Pro Retina 15" z roku 2015 i więcej.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy, wymienimy kabel Mini DisplayPort za darmo lub dokonamy zwrotu pieniędzy w ciągu 24 godzin. 8k ultra hdzanurz się w świecie pełnym ulepszonych kolorów, kontrastów i szczegółów 8k 60hz, 4k 144Hz, 2K @240Hz dzięki 8K MiniDisplayPort 1.4 thunderbolt 2 na DisplayPort 1.
MarkaSilkland #ad
ProducentSilkland #ad
Numer częściGH-064
ModelGH-064

4. Amazon Basics

#ad

Długość 1,8 m, AmazonBasics kabel Mini DisplayPort na DisplayPort

#ad
Amazon Basics #ad - Długość; 1, 8 m. Obsługuje rozdzielczość plików wideo do 4K x 2K, łatwe do złapania przewody, płaski design. Objęty roczną ograniczoną gwarancją AmazonBasics. Kabel mini displayport na displayport pozwala na transmisję sygnałów audio i wideo HD z komputera/tabletu na ekran HD. Płynna transmisja nieskompresowanych plików audio przez cyfrowe kanały audio 7. 1, 5. 1, 2. Pozłacane złącza, przewody z miedzi, ekranowanie foliowe z plecionką zapewnia trwałość i niezawodne połączenie.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon Basics #ad
Wysokość0.44
Długość72.8
Waga0.17
Szerokość0.78
Numer częściHL-007271
ModelHL-007271

5. KabelDirekt

#ad

KabelDirekt – Kabel 4K Mini DisplayPort na DisplayPort Mini DP do DP – 2 m – ze specjalnym ekranowaniem A.I.S. w wtyczce DisplayPort, laptopa i Mac, Mini DisplayPort / Thunderbolt 1 i 2 do PC

#ad
KabelDirekt #ad - Kabel mini displayport na displayport firmy kabeldirekt charakteryzuje się wyjątkowo wysoką jakością wykonania: kabel i wtyczka są wyposażone w bezprzerwowe ekranowanie zapewniające bezstratną transmisję danych. Plug & play: podłącz swój notebook, macbook lub komputer za pomocą portu Mini DisplayPort lub Thunderbolt 1 lub 2 do złącza DisplayPort ekranu, monitora do gier lub projektora.

Twoje ustawowe prawa gwarancyjne pozostają nienaruszone pełne warunki gwarancji można znaleźć poniżej na stronie szczegółów produktu. Kabel działa dwukierunkowo z komputerami, laptopami, monitorami i projektorami. Zgodnie ze specyfikacją vesa pin 20 nie jest używany, dlatego nie ma ryzyka zwarcia.

36 miesięcy gwarancji producenta. Prawdziwy pakiet wydajności: kabel mini displayport na displayPort firmy KabelDirekt przesyła rozdzielczości do 4K przy 60 Hz nadających się do gier w zależności od laptopa/karty graficznej i monitora. Blokada wtyczki chroni przed wysunięciem się. Wielostopniowe procedury testowe gwarantują zgodność ze standardem DisplayPort.
MarkaKabelDirekt #ad
ProducentKabelDirekt #ad
Wysokość0.71
Długość7.13
Waga0.14
Szerokość4.72
Numer części1182
Model1182

6. Silkland

#ad

Thunderbolt 2 konwerter nylon z HDR HBR3 G-Sync FreeSync, Mini Displayport na DisplayPort Adapter 20 cm do laptopa MacBook iMac Monitor VR, Silkland Mini DP 1.4 na DP adapter 8K 60 Hz 4K 144 Hz

#ad
Silkland #ad - Konwerter 8k mini displayport można podłączyć do portu Thunderbolt 2 Mini DP komputera lub laptopa, a następnie za pomocą oddzielnego kabla DisplayPort do wyświetlaczy z wejściem DisplayPort. Cynowana miedź poprawia jakość sygnału, że każdy adapter wytrzymuje codzienne użytkowanie.

Nylonowa powłoka i pozłacane 24-karatowym złotem złącza zapewniają trwałe połączenia. Jeśli twój adapter DP 1. 4 ma błąd, skontaktuj się z nami bez obaw. Jest to idealne rozwiązanie do udostępniania prezentacji, filmów i gier na dużym ekranie. 20 000 rygorystycznych testów zapewnia, aby zmieścić się w kieszeni. Plug and play - dzięki temu można natychmiast skonfigurować wyświetlacz, nie wymaga sterowników. Jeśli chcesz grać w vr na laptopie, upewnij się, dell Precision.

8k hdr i technologia adaptive-sync g-sync/freesync odpowiadają każdej ramce twojej karty graficznej i wykonują płynne i wyraźne ruchy, 4K 144 Hz i 2K @ 240 Hz na kompatybilnych wyświetlaczach, zapewniając szybką reakcję. Rozgrywka 240 hz dp1. 4 - adapter 8k mini dp do dp jest kompatybilny z vesa dp1. 4 i zapewnia przepustowość do 32, aby przesyłać 8k 60 hz, 4 gb/s hbr3, w tym ultraszerokopasmowym monitorze do gier.
MarkaSilkland #ad
ProducentSilkland #ad
Numer częściGH-071
ModelGH-071
Gwarancja10 Lat

7. AGFINEST

#ad

HDR G-Sync FreeSync Thunderbolt 2 DP kabel do MacBooka przed 2017 r., 8K60Hz 5K120Hz 4K144Hz 4K120Hz 2K240Hz, HP Dell Laptop, kabel Mini DP 1.4 na DP 8K, NUC, PC, Mini DisplayPort na DisplayPort 1.4

#ad
AGFINEST #ad - Kabel 8k ultra hd mini dp do dp 1. 4: ten kabel mini dp na dp 1. 4 umożliwia połączenie laptopów, komputerów stacjonarnych wyposażonych w mini displayPort z zewnętrznymi monitorami 8K wyposażonymi w Big DisplayPort. Kompatybilny z normą vesa dp 1. 4: kabel mini dp do dp 1. 4 odpowiada najnowszym standardom vesa dp 1.

4. W połączeniu z profesjonalnymi kartami graficznymi z technologią AMD Eyefinity lub NVIDIA Mosaic sygnały wideo można emitować na maksymalnie sześć wyświetlaczy 4K. 8k 60 hz, 4 gbps hbr3, 4k @ 144 hz, 2k @ 240 hz i 32, która jednocześnie przesyła blu-ray wideo High Definition i Dolby Multi-Channel Digital Audio. Mamy profesjonalny zespół obsługi klienta, której misją jest dostarczanie klientom wysokiej jakości kabli. Oferuje doświadczenie transmisji wideo w wysokiej rozdzielczości i efekty wizualne 3D, Surface Pro, grach itp. Uniwersalna kompatybilność: kabel mini dp na dp 1.

4 jest w dużej mierze kompatybilny z macbook pro, mac mini, równoczesną transmisję audio i wideo. Plug and Play. Każdy kabel mini DP na DP 1. 4 jest testowany na linii montażowej, który rozwiąże Twoje problemy w ciągu 12 godzin. Wzmocnione klasyczne materiały wysokiej jakości: kabel thunderbolt 2 na displayport jest zaprojektowany z ocynkowanej miedzi i potrójnego ekranowania, plecionka nylonowa o jakości wojskowej, aby zapewnić stabilną transmisję sygnału, odporny na korozję, nie martw się o artefakty i problemy z synchronizacją audio/wideo.
MarkaAGFINEST #ad
ProducentAGFINEST #ad
Numer części4071-2418

8. Silkland

#ad

Surface, iMac przed 2017, Silkland Mini DisplayPort na Displayport 1 m 4K 60 Hz, 2K @ 165 Hz, Mac Pro 2010-2013, kabel Mini DP na DP kompatybilny z MacBook Air przed 2018 r. / Pro przed 2016

#ad
Silkland #ad - Szeroka kompatybilność: idealnie nadaje się do urządzeń z mini dp/thunderbolt 2: apple macbook air przed 2018, Apple MacBook Pro przed 2016, Microsoft Surface Pro Lineup, iMac przed 2017, Surface Laptop i wszystkich innych laptopów z wyjściem Mini-DisplayPort oraz komputerem stacjonarnym/laptopem z wyposażeniem DisplayPort nie HDMI.

Doświadczenia hd- obsługuje rozdzielczość wideo do 4k i 1080p oraz nienaganne audio pass-do do nieskompresowanych cyfrowych 7. 1, 5. 1 lub 2 kanałów, dzięki czemu będziesz osobiście na miejscu podczas oglądania gier sportowych lub filmów. Wysoka rozdzielczość i częstotliwość odświeżania umożliwiają płynniejszą i pozbawioną migotania wrażenia podczas gry.

Dzięki niewielkiemu rozmiarowi nie musisz się już martwić, że zablokujesz pobliskie porty. Obsługa wyświetlaczy 4k - łączy laptopy z portami mini dp/dp z zewnętrznymi wyświetlaczami/telewizorami/projektorami z wejściem DisplayPort/Mini Display Port. Nylon wytrzymuje ponad 10 000 testów zginania, bez wpływu na elastyczność kabla. Specjalne wzornictwo / uwzględnienie szczegółów - pozłacana wtyczka jest odporna na korozję i zapewnia stabilną transmisję.
MarkaSilkland #ad
ProducentSilkland #ad
Numer częściSilkland-MD03

9. Rankie

#ad

Czarny, Rankie Adapter Mini Displayport Mini DP na Displayport DP, konwerter 4K

#ad
Rankie #ad - Złącza pokryte złotem są odporne na korozję, zapewniają sztywność i poprawę wydajności sygnału. Adapter do podłączenia mini displayport dp mini lub MDP ze złączem Thunderbolt kompatybilny komputer do monitora lub projektora z DisplayPort; Wymagany jest oddzielny kabel DisplayPort sprzedawany oddzielnie.

Złącze niskoprofilowe blokuje niesąsiadujące porty na komputerze, posiada odciążenie dla długiej żywotności i posiada ergonomiczne powierzchnie bieżne ułatwiające zakładanie i zdejmowanie. Przesyła audio i wideo z komputera lub tabletu monitora HD. Obsługuje rozdzielczość 4k 3840 x 2160 ultra hd i nienaganne wejście audio dla nieskompresowanych cyfrowych kanałów 7. 1, 5. 1 lub 2.
MarkaRankie #ad
ProducentRankie #ad
Wysokość0.39
Długość6.18
Waga0.05
Szerokość0.79
Numer części2724571536246
ModelR-1134-ADAPTER-MINIDP-DP-BK

10. VMOJO

#ad

Konwerter rozszerzeń 8K, dwukierunkowa transmisja, DisplayPort 1.4, DisplayPort na Mini DisplayPort 8K, 4K 144Hz, VMOJO Zestaw 2 wtyczek Mini-DP do gniazda DisplayPort, 8K 60Hz

#ad
VMOJO #ad - Wtyczka mini displayport na displayport - adapter wtykowy i odtwarzanie: Plug and Play bez sterowników, rozwiąż problem MacBooka i innych cienkich i lekkich notebooków bez konwersji interfejsu DP. Kompaktowy, dobre odprowadzanie ciepła, łatwy do przenoszenia.

Displayport 1. 4 extender kompatybilny z 4k @ 144 Hz. Adapter mini-dp do dp 1. 4: obsługuje 4k x 2k, rozdzielczość 7680 x 4320, obsługuje do 8k 60 hz, czterokrotna rozdzielczość 4K. Wymagany jest oddzielny kabel DisplayPort sprzedawany oddzielnie. Przejściówka displayport do mini displayport: kompatybilny z macbook air, mac pro; Microsoft Surface Pro/Pro 2/Pro 3/Pro 4, MacBook Pro przed 2016, Surface 3 nie Surface/Surface 2, Mac Mini, Surface Book; i wieloma innymi.

Adapter mini-dp do dp: przesyła audio i wideo hd z komputera lub tabletu do monitora lub projektora. Obsługuje aplikacje do wymiany głowic DP, przesyła i przedłuża kabel DP. Wskazówka: nie pasuje do HDMI. Adapter mini-dp do dp, wtyczka 8k o wysokiej jakości: obudowa ze stopu aluminium: odporna na zużycie, bez zakłóceń.
MarkaVMOJO #ad
ProducentTopport #ad
Numer częściAMDEADAPTER42