Top 10 hummel Handball Größe 1 – Piłki do piłki ręcznej

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kempa

#ad

Wytrzymała, Kempa Piłka ręczna Leo do treningu i gry, poręczna, z żywicą i bez niej, przyjemna w dotyku, odpowiednia dla każdej grupy wiekowej, różowa/aqua

#ad
Kempa #ad - Nasz wszechstronny: wytrzymały materiał i doskonale nadaje się do zabawy z żywicą i bez niej. Jesteśmy kempą, sportowców rekreacyjnych, maniaków fitnessu i fanów treningu. Od 2002 roku opracowujemy wysokiej jakości sprzęt do piłki ręcznej.

Piłka ręczna leo: doskonała i nowoczesna piłka ręczna dla profesjonalistów i początkujących piłka do gry i treningu. Najwyższe wyczucie i kontrola piłki: miękki i poręczny materiał wierzchni z wytłoczeniem Kempa zapewnia doskonałą przyczepność i doskonałą kontrolę nad piłką. Zapobiega przepompowywaniu. Ponadto piłka ręczna leO zapewnia przyjemne uczucie piłki dzięki miękkiemu laminowaniu piankowemu. Jesteśmy dumni, takie jak andreas wolff, miłośników piłki ręcznej i halowej, sportowców pełnokrwistych, że możemy wyposażyć rozmiary piłki ręcznej, jesteśmy zwycięzcami: dla wszystkich graczy zespołowych, Uwe Gensheimer i Xenia Smits.

Perfekcyjna okrągłość: stabilny pod względem kształtu bańka lateksowa z laminowaniem tekstylnym zapewnia doskonały skok przy jednoczesnym bardzo niskiej utracie powietrza. Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych należy zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów w podglądzie zdjęć. Dla twoich bohaterów klubu.
MarkaKempa #ad
ProducentKempa #ad
Numer części200189207
Model200189207
GwarancjaBrak danych dotyczących gwarancji

2. hummel

#ad

Hummel Energizer Hb piłka ręczna

#ad
hummel #ad - Miękka pianka z PU, odpowiednia do żywicy syntetycznej. Piłka treningowa. Dwuletnia gwarancja na szwy i kształt. Bańka lateksowa z zaworem powietrznym.
Markahummel #ad
Producenthummel #ad
Waga1.01
Numer części212554-7261
Model212554-7261

3. Kempa

#ad

Kempa Leo Balls Kempablau/Fluo Yellow 2

#ad
Kempa #ad - Nowoczesne wzornictwo. Nadaje się do żywicy. Materiał zapewnia lepszą przyczepność i kontrolę nad piłką.
MarkaKempa #ad
ProducentKempa #ad
Wysokość6.69
Długość6.69
Szerokość6.69
Numer części200189205
Model200189205
GwarancjaNie dotyczy

4. Kempa

#ad

Kempa Spectrum Synergy Plus piłka ręczna do treningu i gry z unikalną konstrukcją 30-panelową – nadaje się dla każdej grupy wiekowej – czarna/anthra – rozmiar 2

#ad
Kempa #ad - Wysoka jakość. Doskonała piłka do gry i treningu z unikalną konstrukcją 30-panelową. Bardzo dobre odbicie w połączeniu z przyjemnym wyczuciem piłki dzięki dodatkowej warstwie pianki. Miękki i poręczny materiał wierzchni z wytłoczeniem Kempa zapewnia najlepszą przyczepność i doskonałą kontrolę nad piłką.
MarkaKempa #ad
ProducentKempa #ad
Wysokość6.69
Długość6.69
Waga0.99
Szerokość6.69
Numer części2001889
Model2001889
GwarancjaBrak gwarancji producenta

5. hummel

#ad

Hummel Unisex Concept Hb

#ad
hummel #ad - Nadrukowane kąty na powierzchni. Mikrofibra pu z pianką Air-Touch i zaworem powietrza. Nadaje się do żywicy syntetycznej, z dwuletnią gwarancją na szwy i kształt. Piłka o wysokiej wydajności do gier. High performance ball for matches.
Markahummel #ad
ProducentHummel #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.92
Szerokość0
Numer części212550-4314
Model212550
Gwarancja24 Miesiące

6. Molten

#ad

H0C3500-BW, Molten C7 piłka treningowa niebieski/biały/złoty 0

#ad
Molten #ad - Top piłka treningowa "C7". Bardzo miękka, innowacyjna skóra syntetyczna TPU. Doskonałe właściwości sprężyste. Ułatwia chwytanie jedną ręką i szybkie rzucanie. Wyjątkowo poręczny dzięki nowej koncepcji amortyzacji i powierzchni.
MarkaMolten #ad
ProducentMolten #ad
Waga0.99
Numer części4905741841126
ModelH0C3500-BW
GwarancjaBrak gwarancji producenta

7. hummel

#ad

Uniseks, hummel Hb piłka ręczna dla dzieci

#ad
hummel #ad - Pu z powierzchnią piankową Air-Touch. Dwuletnia gwarancja na szwy i kształt. Pu z powierzchnią pianki powietrznej. Nie nadaje się do żywicy syntetycznej. Bańka lateksowa z zaworem powietrznym.
Markahummel #ad
ProducentHummel #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0
Szerokość0
Numer części212552-7771
Model212552
Gwarancja24 Miesięcy

8. Kempa

#ad

Piłka ręczna dla dzieci i dorosłych – wytrzymała i poręczna, Kempa LEO piłka ręczna do treningu i zabawy, od rozmiaru 0 do rozmiaru 3

#ad
Kempa #ad - Najwyższe wyczucie i kontrola piłki: miękki i poręczny materiał wierzchni z wytłoczeniem Kempa zapewnia doskonałą przyczepność i doskonałą kontrolę nad piłką. Perfekcyjna okrągłość: stabilny pod względem kształtu bańka lateksowa z laminowaniem tekstylnym zapewnia doskonały skok przy jednoczesnym bardzo niskiej utracie powietrza.

Od 2002 roku opracowujemy wysokiej jakości sprzęt do piłki ręcznej. Jesteśmy dumni, że możemy wyposażyć rozmiary piłki ręcznej, Uwe Gensheimer i Xenia Smits. Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych należy zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów w podglądzie zdjęć. Dla twoich bohaterów klubu. Ręczna piłka leo: doskonała i nowoczesna piłka ręczna dla profesjonalistów i początkujących piłka do gry i treningu.

Ponadto piłka ręczna leO zapewnia przyjemne uczucie piłki dzięki miękkiemu laminowaniu piankowemu. Nasz wszechstronny: wytrzymały materiał i doskonale nadaje się do zabawy z żywicą i bez niej. Zapobiega przepompowywaniu. Jesteśmy kempą, miłośników piłki ręcznej i halowej, jesteśmy zwycięzcami: dla wszystkich graczy zespołowych, sportowców pełnokrwistych, takie jak Andreas Wolff, sportowców rekreacyjnych, maniaków fitnessu i fanów treningu.
MarkaKempa #ad
ProducentKEMPA|#Kempa #ad
Wysokość6.77
Długość6.77
Waga0.99
Szerokość6.77
Numer części200187512
Model200187512
GwarancjaBrak danych

9. hummel

#ad

Uniseks, hummel Hb piłka ręczna dla dzieci

#ad
hummel #ad - Pu z powierzchnią pianki powietrznej. Nie nadaje się do żywicy syntetycznej. Bańka lateksowa z zaworem powietrznym. Dwuletnia gwarancja na szwy i kształt. Pu z powierzchnią piankową Air-Touch.
Markahummel #ad
ProducentHummel #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.44
Szerokość0.39
Numer części212552-4718
Model212552
Gwarancja24 Miesięcy

10. Kempa

#ad

Kempa LEO piłka ręczna do treningu i zabawy, od rozmiaru 0 do rozmiaru 3, piłka ręczna dla dzieci i dorosłych – wytrzymała i poręczna

#ad
Kempa #ad - Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych należy zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów w podglądzie zdjęć. Ponadto piłka ręczna leO zapewnia przyjemne uczucie piłki dzięki miękkiemu laminowaniu piankowemu. Jesteśmy kempą, miłośników piłki ręcznej i halowej, sportowców pełnokrwistych, że możemy wyposażyć rozmiary piłki ręcznej, takie jak andreas wolff, maniaków fitnessu i fanów treningu.

Zapobiega przepompowywaniu. Jesteśmy dumni, jesteśmy zwycięzcami: dla wszystkich graczy zespołowych, sportowców rekreacyjnych, Uwe Gensheimer i Xenia Smits. Dla twoich bohaterów klubu. Perfekcyjna okrągłość: stabilny pod względem kształtu bańka lateksowa z laminowaniem tekstylnym zapewnia doskonały skok przy jednoczesnym bardzo niskiej utracie powietrza.

Od 2002 roku opracowujemy wysokiej jakości sprzęt do piłki ręcznej. Nasz wszechstronny: wytrzymały materiał i doskonale nadaje się do zabawy z żywicą i bez niej. Najwyższe wyczucie i kontrola piłki: miękki i poręczny materiał wierzchni z wytłoczeniem Kempa zapewnia doskonałą przyczepność i doskonałą kontrolę nad piłką. Ręczna piłka leo: doskonała i nowoczesna piłka ręczna dla profesjonalistów i początkujących piłka do gry i treningu.
MarkaKempa #ad
ProducentKEMPA|#Kempa #ad
Wysokość6.34
Długość6.34
Waga0.99
Szerokość6.34
Numer części200187512
Model200187512
GwarancjaBrak danych