Top 10 Dübel 8mm TOX – Dyble

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Fischer

#ad

Kamieniu, kołki z tworzywa sztucznego do mocowania w betonie, bez śrub, fischer DUOPOWER 6 x 30, wydajne 2-komponentowe kołki, uniwersalne kołki, płytach gipsowo-kartonowych i wielu innych, 100 sztuk, cegłach

#ad
Fischer #ad - Kołek do wszystkich materiałów budowlanych: jako inteligentny 2-komponentowy kołek rozporowy może być używany ze śrubami o średnicy 4 – 5 mm i zapewnia bardzo dobre wartości trzymania – szary komponent automatycznie aktywuje w zależności od materiału budowlanego optymalną zasadę działania, podczas gdy skrzydła rozprężne czerwonego elementu wspierają bezpieczne rozproszenie.

Obszary zastosowania: mocny kołek nadaje się do mocowania drążków prysznicowych, znaków i numerów domów w wielu materiałach budowlanych, cegła pełno-perforowana, lamp, kamień naturalny, konstrukcja gipsowa i płyty pilśniowe, kamień wapienno-piaskowy pełny i perforowany, takich jak beton, płyta gipsowo-kartonowa, czujników ruchu, skrzynek na listy, sufity puste i płyty wiórowe.5555006 firmy fischer. Najlepsze wartości obciążenia i inteligentna funkcja: duopower to pierwszy kołek, czy rozłożyć, złożyć lub zawiązać – dzięki temu automatycznie dopasowuje się do danego podłoża i umożliwia szerokie spektrum zastosowań w materiałach budowlanych pełnych, który sam decyduje, perforowanych i płytowych.

Zakres dostawy: 100 x duopower 6 x 30 nr art. Absolutnie wydajny: dzięki kompaktowej i krótkiej formie potrzeba znacznie mniejszego nakładu wiercenia i tym samym krótszych śrub, zabezpieczenie przed obracaniem się kołka i dzięki najlepszej możliwej informacji zwrotnej natychmiast poczujesz, podczas wbijania kołka wąska krawędź zapobiega ślizganiu się do otworu, że jest idealnie osadzony.
MarkaFischer #ad
Producentfischer #ad
Wysokość0
Długość1.18
Waga0.15
Szerokość0.24
Numer części55006
Model555006

2. Fischer

#ad

6 x 50 mm, Fischer Duo Power L 538240 kołek, 1 sztuka

#ad
Fischer #ad - Obszary zastosowania: mocny kołek nadaje się do mocowania drążków prysznicowych, konstrukcja gipsowa i płyty pilśniowe, płyta gipsowo-kartonowa, czujników ruchu, kamień naturalny, znaków i numerów domów w wielu materiałach budowlanych, cegła pełno-perforowana, kamień wapienno-piaskowy pełny i perforowany, skrzynek na listy, takich jak beton, lamp, sufity puste i płyty wiórowe.

Kołek do wszystkich materiałów budowlanych: jako inteligentny 2-komponentowy kołek rozporowy może być używany ze śrubami o średnicy 4 – 5 mm i zapewnia bardzo dobre wartości trzymania – szary komponent automatycznie aktywuje w zależności od materiału budowlanego optymalną zasadę działania, podczas gdy skrzydła rozprężne czerwonego elementu wspierają bezpieczne rozprężanie. 538240 firmy fischer. Najlepsze wartości obciążenia i inteligentna funkcja: duopower to pierwszy kołek, czy rozłożyć, złożyć lub zawiązać – dzięki temu automatycznie dopasowuje się do danego podłoża i umożliwia szerokie spektrum zastosowań w materiałach budowlanych pełnych, który sam decyduje, perforowanych i płytowych.

Absolutnie wydajny: podczas wbijania kołka wąska krawędź zapobiega ślizganiu się do otworu, a dzięki najlepszej możliwej informacji zwrotnej natychmiast poczujesz, zabezpieczenie przed przekręceniem kołka zapobiega obracaniu się kołka, że jest idealnie osadzony. Zakres dostawy: 100 x duopower 6 x 50 nr art.
MarkaFischer #ad
ProducentFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Wysokość1.97
Długość1.97
Waga0.31
Szerokość0.24
Numer części538240
Model538240
Gwarancja24 Miesięcy

3. TOX

#ad

TOX Deco kołek rozporowy, uniwersalny., 016260051

#ad
TOX #ad - Zdejmowana nasadka kołka chroni powierzchnię przed uszkodzeniami i zapobiega głębokiemu ślizganiu się kołka do otworu. Zakres dostawy: 1 x uniwersalny kołek rozporowy Deco w puszce okrągłej, 8 x 49 mm, 85 sztuk, 016260051.

W zależności od potrzeb zdejmowana nasadka kołka rozporowego umożliwia łatwy montaż wstępny i przelotowy, a tym samym dokładny montaż. Uniwersalny kołek rozporowy z 4-krotnie dzielonym korpusem kołka rozporowego dla równomiernego rozłożenia siły zwija się lub rozkłada automatycznie w zależności od materiału budowlanego. Zabezpieczenia obrotowe na szyjce kołka zapobiegają obracaniu się kołka w materiale budowlanym i zapewniają stabilne i bezpieczne mocowanie.
MarkaTOX #ad
ProducentTOX #ad
Wysokość3.94
Długość3.74
Waga0.4
Szerokość3.74
Numer części016260051
Model016260051

4. Fischer

#ad

Fischer kołki rozporowe, szary

#ad
Fischer #ad - Zakres dostawy: 1 x składane pudełko kołków rozporowych SX nr art. Optymalne wprowadzenie siły: szyjka kołka zapobiega uszkodzeniom płytek i tynku podczas wkręcania śruby i zapewnia bezpieczne mocowanie, ponieważ SX automatycznie dostosowuje się do potrzeb materiału budowlanego.

Wszechstronne zastosowanie: kołek rozporowy sx obejmuje szeroki zakres zastosowań związanych z renowacją, naprawą, przeprowadzką i wciąganiem – zapewnia solidne mocowanie w materiałach budowlanych pełnych i perforowanych. 6 x 30 fischer. 70006, karton z 100 nylonowymi kołkami uniwersalnymi 100 szt. W wielu pełnych i perforowanych materiałach budowlanych, lekkie szafki wiszące, takich jak szafki z lustrem, kamień naturalny i płyty gipsowe.

Absolutnie wydajny: kołki sx idealnie nadają się do montażu wstępnego, wyraźna krawędź kołka zapobiega ślizganiu się głębiej w otwór i umożliwia łatwy montaż. Obszary zastosowania: mocne uniwersalne kołki do ścian i sufitów nadają się do mocowania lekkich i średnich przedmiotów, cegła pełnootworowa, takich jak beton, lampy i wiele innych.
MarkaFischer #ad
ProducentFischer #ad
Wysokość0.24
Długość1.18
Waga0.04
Szerokość0.24
Numer części070006
Model070006
GwarancjaGwarancja producenta.

5. Fischer

#ad

Fischer Meister-Box SX zestaw kołków

#ad
Fischer #ad - Zakres dostawy: 1 x meister-box duopower + śruba nr art. Absolutnie wydajny: podczas wbijania kołka wąska krawędź zapobiega ślizganiu się do otworu, a dzięki najlepszej możliwej informacji zwrotnej natychmiast poczujesz, lekko obracający się otwór zapewnia łatwe zakładanie i bezpieczne prowadzenie śruby.

535972, zestaw kołków rozporowych z 160 częściami, 80 kołków DuoPower 50 szt. Kołek do wszystkich materiałów budowlanych: jako inteligentny 2-komponentowy kołek rozporowy DuoPower automatycznie dostosowuje się do potrzeb materiału budowlanego i osiąga najwyższe wartości obciążenia dzięki trzem zasadom działania: składanie perforowane materiały budowlane, rozsuwanie materiały budowlane i węzły płyty budowlane. Obszary zastosowania: mocny kołek nadaje się do mocowania lekkich i ciężkich przedmiotów, lekkie szafki z lustrem, takich jak beton lekki beton, półki ścienne, konsole, pełny i perforowany, płyta gipsowo-kartonowa, kamień naturalny, cegła pełno-perforowana, urządzenia łazienkowe i toaletowe oraz okapy kuchenne w wielu materiałach budowlanych, takich jak obrazy, płyty gipsowe i płyty pilśniowe, lampy, sufity kanalikowe i płyty wiórowe.

Zabezpieczenie przed przekręceniem kołka zapobiega obracaniu się kołka, że jest idealnie osadzony. 8 x 40 i 80 pasujących śrub z łbem wpuszczanym 50 szt. 4, 5 x 40, 30 szt. 5 x 55 fischer. 6 x 30, 30 szt.
MarkaFischer #ad
ProducentFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Wysokość1.54
Długość4.84
Waga0.44
Szerokość7.09
Numer części535972
Model535972
Gwarancja2 lata.

6. Fischer

#ad

Fischer pojemnik do materiałów budowlanych i różnorodnych zastosowań

#ad
Fischer #ad - To jest w środku: praktyczny fixtainer zawiera łącznie 210 długich i krótkich kołków rozporowych duopower w 6 przegródkach z wyjmowanymi ściankami działowymi: 80 x DUOPOWER 6 x 30, 40 x DUOPOWER 6 x 50, 60 x DUOPOWER 8 x 40, 30 x DUOPOWER 8 x 65. Dp 8 x 40, 30 szt. W wielu materiałach budowlanych, szafki wiszące, kamień naturalny, płyty gipsowe i płyty pilśniowe, takich jak konsole telewizyjne, instalacje sanitarne/ogrzewanie/klimatyzacja, pełny i perforowany, płyta gipsowo-kartonowa, sufity puste i płyty wiórowe.

Dp 6 x 50, 60 szt. Kołek rozporowy do wszystkich materiałów budowlanych: jako inteligentny 2-komponentowy kołek rozporowy duopower automatycznie dopasowuje się do potrzeb materiału budowlanego i dzięki trzem zasadom działania: składanie materiały perforowane, rozsuwanie materiały konstrukcyjne i węzły płyty budowlane osiąga najwyższe wartości obciążenia – pierwszy kołek, który sam decyduje, czy rozłożyć, złożyć lub zawiązać węzły.

Dp 6 x 30, 40 szt. 539867, skrzynka na kołki z 210 kołkami rozporowymi DUOPOWER DP 80 szt. Obszary zastosowania: mocny kołek nadaje się do mocowania lekkich i ciężkich przedmiotów, obrazy, regały ścienne, takich jak beton lekki i porowy, lekkie szafki z lustrem, lampy, skrzynki na listy, cegła pełno-perforowana, rolety i wiele innych. Dp 8 x 65 firmy fischer. Zakres dostawy: 1 x fixtainer duopower zestaw do głębokiego gryzienia nr art. Absolutnie wydajny: podczas wbijania kołka wąska krawędź zapobiega ślizganiu się do otworu, lekko obracający się otwór zapewnia łatwe zakładanie i bezpieczne prowadzenie śruby.
MarkaFischer #ad
ProducentFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Wysokość2.44
Długość10.24
Waga1.26
Szerokość6.14
Numer części539867
Model539867
GwarancjaOther.

7. Fischer

#ad

Fischer Meister-Box SX zestaw kołków

#ad
Fischer #ad - Obszary zastosowania: mocny kołek nadaje się do mocowania lekkich i ciężkich przedmiotów, cegła pełno-perforowana, takich jak obrazy, szafki z lustrem i wiszące, mocowania sanitarne/ogrzewanie/klimatyzacja, regały ścienne, takich jak beton lekki beton, płyta gipsowo-kartonowa, kamień naturalny, urządzenia łazienkowe i toaletowe oraz okapy kuchenne w wielu materiałach budowlanych, pełny i perforowany, lampy, konsole, mocowania umywalek, budowa i płyta pilśniowa sufitów pustych i płyt wiórowych.

Zakres dostawy: 1 x meister-box duopower nr art. Dp 6 x 30, 60 szt. Dp 10 x 50 od fischer. Absolutnie wydajny: dzięki kompaktowej i krótkiej formie potrzeba znacznie mniej nakładu wiercenia i tym samym krótszych śrub, podczas wbijania kołka wąska krawędź zapobiega ślizganiu się do otworu, zabezpieczenie przed przekręceniem kołka zapobiega obracaniu się kołka, a dzięki najlepszemu możliwemu sprzężeniu zwrotnemu natychmiast poczujesz, że jest idealnie osadzony. Dp 8 x 40, 12 szt.

To jest w środku: praktyczny zestaw meister box zawiera łącznie 132 kołków duopower w 5 różnych rozmiarach: 60 x duopower 6 x 30, czy rozłożyć, 12 x DUOPOWER 10 x 50 – pierwszy kołek, 60 x duoPOWER 8 x 40, który sam decyduje, złożyć czy zawiązać. Kołek do wszystkich materiałów budowlanych: jako inteligentny 2-komponentowy kołek rozporowy DUOPOWER automatycznie dostosowuje się do potrzeb materiału budowlanego i osiąga najwyższe wartości obciążenia dzięki trzem zasadom działania: składanie perforowane materiały budowlane, rozsuwanie materiały budowlane i węzły płyty budowlane. 535971, skrzynka na kołki z 132 kołkami rozporowymi duopower DP 60 szt.
MarkaFischer #ad
ProducentFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Wysokość1.54
Długość4.84
Szerokość7.09
Numer części535971
Model535971

8. fischer

#ad

Kołki z tworzywa sztucznego do mocowania w betonie, cegle, wydajne 2-komponentowe kołki, kamieniu, płycie, fischer DUOPOWER 8 x 40, poręczna okrągła puszka z 80 uniwersalnymi kołkami

#ad
fischer #ad - Zakres dostawy: 1 x puszka kołków rozporowych duopower nr art. Wysoka wydajność przy każdym montażu: kompaktowy kształt kołka uniwersalnego idealnie nadaje się do mocowań związanych z wciąganiem, wąska krawędź kołka zapobiega ślizganiu się do otworu, znacznie zmniejszając nakład wiercenia, renowacją i naprawami, a zabezpieczenie przed przekręceniem kołka zapobiega obracaniu się kołka.

535982, poręczna okrągła puszka z 80 kołkami DUOPOWER 80 szt. Kołek do wszystkich materiałów budowlanych: dołączony kołek duopower to pierwszy kołek, czy rozłożyć, który sam decyduje, złożyć lub zawiązać – dzięki temu automatycznie dopasowuje się do potrzeb wszystkich materiałów budowlanych, osiąga najwyższe wartości obciążenia i może być stosowany uniwersalnie. Bezkonkurencyjny pomocnik w montażu: puszka wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego zawiera uniwersalne kołki z tworzywa sztucznego DUOPOWER zapewniające wyjątkowo mocne trzymanie – niezależnie od tego, czy masywne materiały, czy są to puste przestrzenie, masz odpowiednie akcesoria zawsze pod ręką.

Obszary zastosowania: mocne uniwersalne kołki do ścian i sufitów nadają się do mocowania lekkich i średnich przedmiotów, regały, szafki z lustrem, takich jak lampy, rolety okienne i wiele innych. W wielu materiałach budowlanych, takich jak np. Kamień naturalny, beton, płyty gipsowe i płyty wiórowe. 8 x 40 fischer.
Markafischer #ad
Producentfischer #ad
Wysokość3.94
Długość4.09
Waga0.15
Szerokość4.09
Numer części535982
Model535982
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

9. TOX

#ad

TOX kołek rozporowy, uniwersalny

#ad
TOX #ad - Kolor: czerwony. Bez kołnierza. Do montażu zwykłego i przewlekanego. Materiał: tworzywo sztuczne. Produkt dostępny w następujących rozmiarach:.
MarkaTOX #ad
ProducentTOX #ad
Wysokość3.74
Długość2.76
Waga0
Szerokość3.54
Numer części010100061
Model10100061

10. fischer

#ad

Fischer kołek uniwersalny z krawędzią.

#ad
fischer #ad - Możliwość zastosowania wszędzie: uniwersalny kołek rozporowy ux obejmuje każdy obszar zastosowań związanych z renowacją, naprawą, przeprowadzką i wciąganiem – dla solidnego mocowania w materiałach budowlanych z nieznanym podłożem mocowania. Obszary zastosowania: uniwersalne kołki ux do ścian i sufitów nadają się do mocowania lekkich i ciężkich przedmiotów, mocowania sanitarne i wiele innych.

We wszystkich materiałach budowlanych, takich jak np. Uniwersalna zasada działania: kołki rozporowe z tworzywa sztucznego są właściwym wyborem w przypadku nieznanego podłoża zakotwienia, ponieważ w zależności od potrzeb zawiązują się lub rozprzestrzeniają, a dzięki uformowanej krawędzi nie przesuwają się do otworu podczas wkładania. Beton, płyty gipsowo-włóknowe, kamień naturalny, lampy, konsole telewizyjne, takich jak obrazy, płyty wiórowe i cegła pełna.8

8 x 50 fischer. Optymalne prowadzenie śruby: kołek posiada ukośne łączniki ułatwiające wkręcanie śruby, podczas gdy zabezpieczenia w kształcie piły zapobiegają przekręcaniu się i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo montażu. 77870, karton z 100 uniwersalnymi kołkami nylonowymi 100 szt. Zakres dostawy: 1 x składane pudełko uniwersalnych kołków rozporowych UX nr art.
Markafischer #ad
ProducentFischer #ad
Wysokość0.39
Długość2.36
Waga0.24
Szerokość0.39
Numer części062762
Model062762