Top 10 Dashcam Auto Kabellos – Kamery samochodowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. WeBeqer

#ad

Czujnik G,, mini 4,5 cm, sterowanie za pomocą aplikacji, Kamera samochodowa WiFi z tyłu, WDR, kamera samochodowa z kartą SD 64 G, ultraszerokokątny kąt 170° + 140°, 4K + 1080p, widoczność w nocy

#ad
WeBeqer #ad - Wskazówka: produkty nie zasilane bateriami. Blokada czujnika g - jeśli funkcja czujnika g jest włączona, a kamera rozpozna wypadek samochodowy, aktualny film zostanie automatycznie zablokowany i zapisany jako dowód. Szczera obsługa klientaoferujemy 24-miesięczną gwarancję. Widoczność w nocy wdr: funkcja noktowizora i wdr, aby zapewnić zrównoważone kolory wideo, a także robić wyraźne zdjęcia w nocy i przy słabym oświetleniu, ta kamera automatycznie dopasowuje się do warunków oświetleniowych, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy nocą.

Do urządzenia włożono kartę SD o pojemności 64 GB. Podwójna kamera 4k + 1080p - ta kamera samochodowa q20 wi-fi jest wyposażona w obiektyw szerokokątny Ultra 170° z przysłoną F2. 0 i rozdzielczością do 4K z przodu 1080p z tyłu. Podczas jazdy należy ustawić czułość na niski. 24-godzinny monitoring parkowania - jeśli potrzebujesz monitorowania parkowania 24/7, należy użyć zestawu Hardwire kamery samochodowej nie wchodzi w zakres dostawy, aby zapewnić ciągłe zasilanie.

Aplikacja obsługuje wyświetlanie nagrań na żywo, pobieranie/edycję plików i zmianę ustawień kamery rozdzielczej. Nagrywanie w pętli - gdy pamięć na karcie pamięci zostanie wyczerpana, najstarsze filmy zostaną automatycznie nadpisane i tak dalej w jednym cyklu. Aplikację można pobrać ze sklepu Apple Store lub Google Play. Oferujemy 24-godzinną obsługę klienta.
MarkaWeBeqer #ad
ProducentWeBeqer #ad
Wysokość1.97
Długość3.54
Waga0.18
Szerokość1.97
Numer częściWeBeqer-Q20
ModelQ20
Gwarancja24 Miesięcy

2. NextBase

#ad

Nextbase Click & Go PRO magnetyczny uchwyt do kamer samochodowych z serii 2 122 i 222, mocowanie kamery samochodowej, akcesoria samochodowe

#ad
NextBase #ad - Nie nadaje się do innych modeli Nextbase. Uchwyt dash cam jest zasilany akumulatorem samochodowym i dzięki temu można bezpośrednio ładować kamerę na deskę rozdzielczą.

Magnetyczny i łatwy w obsłudze: magnesy wbudowane w uchwyt umożliwiają łatwe zamocowanie kamery na desce rozdzielczej i jej usunięcie. Prosimy wziąć pod uwagę: jest to uchwyt zastępczy – każdy NEXTBASE DASHCAM jest dostarczany z uchwytem. Uchwyt do kompatybilnych modeli serii nextbase 2:, tylko modele z serii 2 122 i 222. Dashcam nie jest zawartoŚĆ. Certyfikowany uchwyt do twojej nextbase dash cam: Jest to uchwyt do kompatybilnych kamer Nextbase: Seria 2 122 i 222. Kabel zasilający można podłączyć bezpośrednio do uchwytu, dzięki czemu kamera może być używana bezprzewodowo.
MarkaNextBase #ad
ProducentNextBase #ad
Wysokość2
Długość5
Waga0.09
Szerokość3
Numer części245614
ModelNBDVRS2PM

3. NextBase

#ad

Czujnik parkowania Click & GO Mini Discreet Mount – czarna, nagrywanie HD – szeroki kąt widzenia 140°, Nextbase 222 – kamera samochodowa na deskę rozdzielczą – Full 1080p/30 kl./s

#ad
NextBase #ad - W ten sposób można tworzyć krótkie sekwencje wideo o długości 1-3 minut. Czułość czujnika siły g jest wtedy drastycznie zwiększona, aby wykryć każde uderzenie lub uderzenie w pojeździe. Kłódka pojawia się na środku ekranu, gdy tylko czujnik G zostanie aktywowany i informuje kierowcę, który rejestruje wartości oparte na sile uderzenia.

Dzięki temu widoczne kable należą już do przeszłości. Rozdzielczość i nagrywanie w pętli – kamera 222 dash cam nagrywa w rozdzielczości 1080p i pełnych 30 klatek na sekundę. Kabel zasilający jest podłączony bezpośrednio do uchwytu, aby instalacja kamery samochodowej była szybka, dzięki czemu kamera na deskę rozdzielczą jest całkowicie bezprzewodowa. Zamontuj i zdejmij kamerę rozdzielczą jedną ręką. My nextbase player – edytuj, obejrzyj swój film wideo i udostępniaj swoje materiały dash cam na pc lub mac windows 7 / osx 109 za pomocą nowo opracowanego oprogramowania do odtwarzania "MyNextbase Player".

Nagrywanie w pętli kamery Dash Cam umożliwia ciągłą dokumentację zdarzeń drogowych. Tryb parkowania – po zaparkowaniu i wyłączeniu zapłonu kamera automatycznie przełącza się w tryb "parkowania", wyłączając wszystko oprócz czujnika siły G. Oprogramowanie zostało opracowane we własnym domu, aby zapewnić w pełni lepszą przyjemność odtwarzania. Czujnik g – czujnik g to czujnik przyspieszenia, nagrany materiał jest chroniony i przeniesiony do folderu, którego nie można nadpisać nowym nagranym materiałem.
MarkaNextBase #ad
ProducentNextBase #ad
Wysokość1.81
Długość3.22
Waga0.75
Szerokość1.81
Numer częściNBDVR222
Model222

4. GKU

#ad

Widoczność w nocy, nagrywanie w pętli, szeroki kąt widzenia 170°, HDR, 3 cale Full HD 1080p, GKU kamera samochodowa na deskę rozdzielczą, czujnik G, monitorowanie parkowania i, z kartą micro SD 32 GB

#ad
GKU #ad - Wykrywanie ruchu i monitorowanie parkowania: kamera reaguje na ruch i automatycznie rozpoczyna nagrywanie. Funkcja monitorowania parkowania zapewnia bezpieczeństwo, nawet gdy pojazd jest zaparkowany. Kup kamerę na deskę rozdzielczą jeszcze dziś i jedź z dodatkowym poziomem bezpieczeństwa. Jazda z zaufaniem: kamera samochodowa gku z przodu z tyłu zapewnia kompleksowe funkcje, aby Twoja jazda była bezpieczniejsza.

Zarządzaj swoimi nagraniami bezpośrednio z kamery rozdzielczej i dostosuj ustawienia do swoich potrzeb. Nagrywanie w pętli: funkcja nagrywania w pętli automatycznie nadpisuje starsze nagrania, dzięki czemu nie musisz się martwić o miejsce na dysku. Czujnik g zapewnia zabezpieczenie ważnych momentów w przypadku nieoczekiwanych zdarzeń. Atwa obsługa i kontrola: 3-calowy wyświetlacz umożliwia łatwą obsługę. Zapierające dech w piersiach ulepszone szczegóły: uchwyć każdy szczegół na drodze za pomocą kamery GKU do swojego samochodu.

Widoczność w nocy i hdr: niezależnie od tego, funkcja widzenia w nocy i HDR High Dynamic Range zapewniają wyraźne ujęcia, czy w dzień czy w nocy, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Ta najnowocześniejsza kamera samochodowa o rozdzielczości Full HD 1920PX1080p, z imponującym szerokokątnym ujęciem 170°. Wszystko jest rejestrowane w sposób ciągły i płynny. Podwójne nagrywanie, podwójne bezpieczeństwo: dzięki dołączonej karcie SD 32 GB kamera rejestruje równocześnie widok z przodu i z tyłu.
MarkaGKU #ad
ProducentGKU #ad
Wysokość3.54
Długość1.57
Waga0.01
Szerokość1.97
ModelD100

5. Kenwood

#ad

Kenwood DRV-N520 kamera na deskę rozdzielczą, czarna

#ad
Kenwood #ad - Wykrywanie zdarzeń za pomocą czujnika G do automatycznego zapisywania nagrań przed i po wypadku/zderzeniu oraz tryb parkowania. Zintegrowane systemy wspomagania jazdy, np.

Ostrzeżenie o odległości lub ostrzeżenie w przypadku opuszczenia pasa powyżej 60 km/h. Nagrywanie 1920 x 1080 full-hd z hdr high dynamic Range i 27 kl. S, a także obiektywem szerokokątnym F2. 0 Ustawienie, sterowanie i odtwarzanie na podłączonym odbiorniku Moniceiver. Nadaje się do wszystkich urządzeń nawigacyjnych Kenwood i Moniceiver z funkcją "Dashcam-Link". Zakres dostawy: kamera na deskę rozdzielczą, uchwyt samoprzylepny, tulejka kablowa, kabel przyłączeniowy, karta microSDHC 8 GB.
MarkaKenwood #ad
ProducentKenwood #ad
Wysokość7.87
Długość7.87
Waga0.17
Szerokość7.87
Numer częściDRV-N520
ModelDRV-N520
Gwarancja24 Miesięcy

6. VANTRUE

#ad

Sterowanie głosem, GPS, 24 godz. tryb, STARVIS 2 IMX675 noktowizor, HDR+ WDR z przodu, VANTRUE N5 4-kanałowa kamera samochodowa 2,7 K WiFi, 1944P + 1080p + 1080p, kamera na deskę rozdzielczą

#ad
VANTRUE #ad - 18 miesięcy gwarancji oferujemy 18 miesięcy bezproblemowej gwarancji. Kamera na deskę rozdzielczą ma ekran IPS o przekątnej 3, blokada awaryjna i włączanie/wyłączanie dźwięku. Kamera samochodowa jest wyposażona w Sony STARVIS 2, aby znacznie poprawić przejrzystość tablic rejestracyjnych.

Pilot zdalnego sterowania kup dodatkowo: migawka, 19", która umożliwia instalację ukrytej karty SD i skutecznie zapobiega wyrzucaniu karty SD. Tryb buforowania 10 sekundzakres wykrywania ruchu można ręcznie wybrać, dzięki czemu samochód oszczędza energię i miejsce na kartę pamięci. Kamera samochodowa n5 jest wyposażona w sony STARVIS 2, czy podróżujesz nocą, ale również realistycznie odtworzyć teksturę. 4 kamery nagrywają jednocześnie 1944p +1080p +1080p +1080p / 1080p / 30 kl.

S. Aplikacja mobilna, skontaktuj się z nami, jeepów i ciężarówek. Na wszystkie e-maile odpowiadamy w ciągu 24 godzin. Dzięki temu czas nagrywania kamery samochodowej w trybie parkowania jest znacznie skrócony, a kamera na desce rozdzielczej łączy pierwsze 10 sekund wideo z wykrywaniem ruchu. Cienia drzew. Sterowanie głosem w języku angielskim pomaga utrzymać ręce na kierownicy i skoncentrować się na jeździe. Jeśli potrzebujesz wsparcia, SUV-ów, prosimy o e-mail.
MarkaVANTRUE #ad
ProducentVANTRUE #ad
Wysokość5.63
Długość3.82
Waga2.2
Szerokość6.89
Numer częściXZCAU-21
ModelN5
Gwarancja24 Miesięcy

7. Janwold

#ad

Karta SD 64 GB, wyświetlacz 3/", 1080p, podwójna kamera samochodowa z WiFi, przednia kamera 4K z tyłu, Janwold Kamera samochodowa 4K na deskę rozdzielczą, GPS, szerokokątny obiektyw 170 na

#ad
Janwold #ad - Staramy się oferować naszym klientom doskonałe produkty i usługi. Obsługa klienta i gwarancja oferujemy 1 rok gwarancji i bezpłatną wymianę w ciągu 1 roku. Kamera samochodowa 4k ultra hd dual dashcam: dzięki zaawansowanej kamerze janwold na deskę rozdzielczą można idealnie uchwycić czysty obraz z przodu i z tyłu. Janwold always Go-To kamera na deskę rozdzielczą.

Ultra noktowizor: dzięki naszej kamerze na deskę rozdzielczą doświadcz podwójnej doskonałej widoczności przy słabym świetle. Jeśli kolizja zostanie automatycznie rozpoznana, wideo zostanie zablokowane i nagrane w ciągu 30 sekund od kolizji w celu zabezpieczenia dowodów i nie zostanie usunięte. Wbudowany gps i wifi 5g: kamera samochodowa z przodu z tyłu bezprzewodowo posiada wbudowany gps, który może rejestrować trasę, prędkość itd. Funkcja wifi ułatwia sprawdzenie pasa ruchu na telefonie komórkowym, lokalizację, pobranie wideo, a następnie podziel się swoim filmem z przyjaciółmi i rodziną.

Obudowa przedniej kamery jest wykonana z metalu i tworzywa ABS, co zapewnia lepsze odprowadzanie ciepła i trwałość oraz wytrzymuje ekstremalne temperatury. Pożegnaj się z martwymi kątami dzięki obiektywom szerokokątnym 170° + 150° poszerzasz pole widzenia, dzięki czemu możesz się uspokoić i zapewnić poczucie niezawodnego bezpieczeństwa podczas jazdy. I wiele więcej, wyłączanie ekranu, wyświetlanie kamery przedniej, wyłączanie WiFi, włącz audio, nagrywanie obrazu, dzięki czemu możesz obsługiwać swoje urządzenie bez użycia rąk podczas jazdy. Gdy karta pamięci jest pełna, automatycznie nadpisuje najstarsze odblokowane wideo.
MarkaJanwold #ad
ProducentJanwold #ad
Wysokość2.72
Długość5.91
Szerokość6.02
ModelDC308S
Gwarancja180 cm

8. Avylet

#ad

Mini kamera samochodowa z przodu, Kamera samochodowa WiFi 2K, ekran IPS, WDR, obsługuje zewnętrzny moduł GPS, szeroki kąt widzenia 170°, ultra noktowizor, tryb parkowania i wykrywanie, aplikację

#ad
Avylet #ad - Posiada przysłonę F1. 6 do optymalizacji nagrywania światła i minimalizacji rozmycia ruchu. Prawdziwy widok 2k i szeroki widok z przodu 170° - bezprzewodowa kamera samochodowa zapewnia zwiększoną przejrzystość, takich jak tablice rejestracyjne i znaki drogowe. Ważna wskazówka: aby aktywować tryb parkowania, potrzebny jest zestaw okablowania stałego.

Włącz kamerę rozdzielczą wifi, powróć do trybu podglądu, aby zapisać ustawienia i uniknąć problemów z odnalezieniem telefonu. Super kondensatory odporne na wysokie i niskie temperatury - superkondensatory, dzięki czemu użytkowanie jest przedłużone nawet o 30%. W przypadku kolizji, niezależnie od tego, aby zapewnić zawsze najnowsze nagrania, czy podczas jazdy lub parkowania, niezależnie od okoliczności. Kamera na deskę rozdzielczą z ekranem umożliwia natychmiastowe wyświetlanie nagrań i łatwą obsługę. Możesz również udostępniać filmy i zdjęcia za pośrednictwem platform mediów społecznościowych lub aplikacji do przesyłania wiadomości bez konieczności pobierania danych.

Namiętna obsługa klienta - twoja kamera samochodowa jest wspierana przez nasz kompleksowy zasięg, wystarczy skontaktować się z nami bezpośrednio patrz informacje kontaktowe podane w instrukcji obsługi lub odwiedzić naszą stronę internetową pod adresem Avylet. Com. Nagrywanie w pętli i ochrona przed kolizjamikamera na deskę rozdzielczą automatycznie zastąpi najstarszy film najnowszym, czujnik G blokuje i chroni ważne sekwencje wideo. Szybko się ładują, które często znajdują się w wysokiej jakości kamer rozdzielczych, co czyni je bezpieczniejszym wyborem.
MarkaAvylet #ad
ProducentAvylet #ad
Wysokość1.97
Długość1.38
Waga0.09
Szerokość1.81
ModelA1

9. GKU

#ad

Monitorowanie parkowania przez 24 godziny, karta SD 32 GB, GPS, 4K + 2,5 K, podwójna kamera samochodowa o szerokim kącie widzenia 170°,, GKU Kamera samochodowa na deskę rozdzielczą z przodu i z tyłu

#ad
GKU #ad - Mogą być wyświetlane w aplikacji i na komputerze. Gdy dostarczona przez nas karta sd 32 gb jest pełna, aby stworzyć miejsce na nowe filmy. Nagrane filmy są prezentowane poprzez szybkie odtwarzanie. Podwójna kamera samochodowa 4k + 2, 4-calowemu ekranowi ips kamera przednia może nagrywać filmy 4k hd, 5 kdzięki 2, a kamera cofania może nagrywać filmy 2, 5 k hd, co jest wyraźniejsze niż 1080p.

Doskonała widoczność w nocy i wdrkamera samochodowa z przysłoną 1, 5 i 6-warstwowym obiektywem jest wyposażona w technologię WDR, która wyrównuje jasne i ciemne części ujęcia w jasnych lub ciemnych scenach oraz rejestruje wyraźne obrazy w nocy. Ponadto oferujemy 1 rok gwarancji i bezpłatną wymianę w ciągu 1 roku. Jeśli ustawisz awaryjną blokadę wideo, zostanie ona zablokowana w folderze i pomaga chronić ważne dowody przed automatycznym nadpisaniem, nawet gdy karta SD jest pełna. Przedni szeroki kąt 170° i tylny szeroki kąt 140° przyczyniają się do nieprawidłowości w pobliżu Pojazdy we wszystkich pojazdach Amonitorowania spektów, aby zapewnić bezpieczeństwo.

Możesz odtwarzać, 4 ghzwbudowany gps w przyssawce kamery samochodowej pomaga rejestrować odległość, długość i szerokość geograficzną itp. Nagrywanie poklatkowe pozwala zaoszczędzić więcej miejsca, ASIN: B0CJJNZ993. Kamera samochodowa obsługuje karty sd do 512 GB, pierwsze nagranie zostanie automatycznie usunięte, czyli powyżej klasy 10 lub U3. Połącz się z aplikacją javiscam na smartfonie z systemem iOS lub Android za pomocą wbudowanej sieci WLAN, zarządzać i udostępniać swoje filmy.
MarkaGKU #ad
ProducentGKU #ad
Wysokość5.51
Długość1.57
Szerokość5.12
Numer częściD500
ModelD500

10. VANTRUE

#ad

1,54 cala, 24 godz. bufor, WiFi, monitorowanie parkowania, HDR, pilot zdalnego sterowania, GPS, 2K/1440P, VANTRUE E1 1944P mini kamera na deskę rozdzielczą, sterowanie głosem, super widoczność w nocy

#ad
VANTRUE #ad - Zaleca się zasilanie z zestawu VANTRUE Hardwire Kit. W przypadku wykrycia ruchu Parkmouds. Zdalne sterowanie/dual gps/extra cplręcznie robisz przydatne nagrania i audio, lokalizacji, daty i trasy w celu uniknięcia sporów drogowych. Innowacja, pobieranie faktur - innowacyjne zastosowanie uchwytu magnetycznego sprawia, że połączenie jest bardziej stabilne.

Płynne wyzwalanie, wykrywanie kolizji, szybkie podawanie imion przed mi 5 sek. 24 godz. Na wszystkie pytania można odpowiedzieć w ciągu 12-24 godzin. Czujnik g / nagrywanie w pętli/pamięć tsnagrywanie wideo w nagłych wypadkach jest automatyczne. W połączeniu z uchwytem gps kamera samochodowa zbiera ważne informacje na temat prędkości, idealny do samochodów osobowych, ciężarowych, bardzo praktyczny, należy go również zakupić oddzielnie B0B2WCN1FD, właścicieli taksówek/uberów.

Złącze usb c i kabel wchodzą w zakres dostawy. Standardowy czas nagrywania wynosi 3 minuty w trybie ciągłym. Buforowe monitorowanie parkowania - specjalne kamery na deskę rozdzielczą do skomplikowanych sytuacji parkowania to zdecydowanie nasza najnowsza technologia. 2, kreatywny wyświetlacz szklany 2, upadki i przyjemny w dotyku. Pamięć ts zapisuje ostatnie wideo przed nagłą awarią zasilania, najstarszy film zostanie nadpisany przez kamerę samochodową, obsługuje kartę SD o pojemności 512 GB, idealny wybór dla każdego właściciela samochodu.
MarkaVANTRUE #ad
ProducentVANTRUE #ad
Wysokość5.28
Długość5.63
Waga1.35
Szerokość2.8
Numer częściE1
ModelE1
Gwarancja1 rok