Top 10 Captain America Figur – Ruchome figurki do zabawy dla dzieci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Iron Studios

#ad

Captain Ameryka, Marvel Figurka, polichlorek winylu, 15 cm

#ad
Iron Studios #ad - Stand at approximately 15cm 6" tall. Wyprodukowano w plastiku. Oficjalnie licencjonowany produkt Marvel. Stworzone przez Iron Studios. Pvc. Ręcznie malowana.
MarkaIron Studios #ad
ProducentAmerang #ad
Wysokość5.9
Długość3.9
Waga0.07
Szerokość5.5
Numer części26620-MC
ModelRN715531
GwarancjaHerstellergarantie.

2. Funko

#ad

Pomysł na prezent, Funko Pop! Deluxe: Year of The Shield, Hydra z Kapitanem Peggy Carterem, Fani, Ekskluzywny Amazon, Marvel Comics, Oficjalne towary handlowe, Winylowa figurka kolekcjonerska

#ad
Funko #ad - 9, 5 cm 3, 75 cala ta winylowa minifigurka uzupełnia inne przedmioty kolekcjonerskie i idealnie pasuje do witryny lub biurka. Wysokiej jakości materiał winylowy – wyprodukowany z wysokiej jakości, wytrzymałego winylu, ten przedmiot kolekcjonerski jest trwały i wytrzymuje codzienne użytkowanie, dzięki czemu fani i kolekcjonerzy będą się nim cieszyć przez długi czas.

Marka leading pop culture – zaufaj ekspertyzie Funko, wiodącego producenta artykułów popkulturowych, zabawki akcji, takich jak figurki winylowe, ubrania, pluszowe, gry planszowe i wiele innych. Idealny rozmiar kolekcjonerski – wysokość ok. Idealny prezent dla fanów komiksów marvel – idealny na święta, urodziny lub specjalne okazje i jako prezent ta ekskluzywna figurka jest nieodzownym dodatkiem do każdej kolekcji Marvel Comics Merchandise.

Rozszerz swoją kolekcję – uzupełnij swój rosnący asortyment Funko Pop! Figurki z tym wyjątkowym wyświetlaczem winylowym i poszukaj innych rzadkich przedmiotów kolekcjonerskich do kompletnego zestawu.
MarkaFunko #ad
ProducentFunko #ad
Wysokość6.5
Długość5
Waga1.17
Szerokość5
Numer części55480
Model55480
Gwarancja1 rok gwarancji dostarczonej przez producenta od daty zakupu.

3. Funko

#ad

Marvel Comics, Funko Pop! Deluxe: Marvel, Zabawka dla dzieci i dorosłych, Ekskluzywny Amazon, Thor z Shawarmą, Winylowa figurka kolekcjonerska, Oficjalne towary handlowe, Pomysł na prezent

#ad
Funko #ad - Idealny prezent dla fanów komiksów marvel – idealny na święta, urodziny lub specjalne okazje i jako prezent ta ekskluzywna figurka jest nieodzownym dodatkiem do każdej kolekcji Marvel Comics Merchandise. Marka leading pop culture – zaufaj ekspertyzie Funko, zabawki akcji, ubrania, takich jak figurki winylowe, wiodącego producenta artykułów popkulturowych, pluszowe, gry planszowe i wiele innych.

Rozszerz swoją kolekcję – uzupełnij swój rosnący asortyment Funko Pop! Figurki z tym wyjątkowym wyświetlaczem winylowym i poszukaj innych rzadkich przedmiotów kolekcjonerskich do kompletnego zestawu. 9, 5 cm 3, 75 cala ta winylowa minifigurka uzupełnia inne przedmioty kolekcjonerskie i idealnie pasuje do witryny lub biurka.

Idealny rozmiar kolekcjonerski – wysokość ok. Wysokiej jakości materiał winylowy – wyprodukowany z wysokiej jakości, ten przedmiot kolekcjonerski jest trwały i wytrzymuje codzienne użytkowanie, wytrzymałego winylu, dzięki czemu fani i kolekcjonerzy będą się nim cieszyć przez długi czas.
MarkaFunko #ad
ProducentFunko #ad
Wysokość6.5
Długość5
Waga0.46
Szerokość5
Numer części54328
Model54328
Gwarancja1 rok gwarancji producenta.

4. Marvel

#ad

Marvel Studios Avengers Titan Hero figurka z serii Captain America, dla dzieci od 4 lat, zabawka o wielkości 30 cm, zawiera skrzydła

#ad
Marvel #ad - Figurka jest inspirowana postacią z The Falcon and the Winter Soldier z Marvel Studios. Figurka captain america o wielkości 30 cm: dzięki tej figurze kapitana Ameryki o wielkości 30 cm można odtworzyć jak Sam Wilson wpada w przygodę.

Dlatego tworzymy zabawki, które reprezentują różnych bohaterów i złoczyńców o każdym kształcie i kolorze. Więtujemy różnorodnych bohaterów i złoczyńców: misją hasbrosa jest uczynienie świata lepszym miejscem dla wszystkich dzieci i rodzin. W zależności od dostępności. Z tarczą i zdejmowanymi skrzydłami: kapitan ameryka wprawia się w bitwę! Figurka zawiera kultową tabliczkę Kapitana Ameryki oraz 2 skrzydła, które można przymocować do pleców.

Wzornictwo marvel cinematic universe: figurka kapitana ameryki jest inspirowana postacią z The Falcon and the Winter Soldier z Marvel Studios i zaprasza do rywalizacji z odważnym Avengerem i decydowania o losie Ziemi. Istnieją również inne super bohaterowie avengers: istnieją jeszcze inne figurki i produkty Avengers, aby ocalić świat z Kapitanem Ameryką i odważnymi bohaterami! Każdy sprzedawany oddzielnie.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość12
Długość7
Waga0
Szerokość2.5
Numer częściF2075
ModelF2075

5. Marvel

#ad

Wzornictwo premium i 8 akcesoriów, Hasbro Marvel Legends seria Deluxe Marvel's War Machine figurka akcji

#ad
Marvel #ad - Marvela o wielkości 15 cm to twoja figur – fany, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę 15 cm figurkę War Machine. Captain america, inspirowane komiksami i filmami, Black Widow i Iron Man sprzedawany oddzielnie.

Inspirowana charakterem komiksów Marvel. Wysokiej jakości figurka war machine z serii Legends ma kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Nadaje się dla dzieci od 4 lat. Marvel univers w rozmiarze 15 cm – można również zebrać inne figurki z serii Hasbro Marvel Legends, np. Dzięki inspirowanemu marvel comics – figurka marvel's War Machine prezentuje się w jakości premium, jest wiernie szczegółowo i posiada punkty ruchu, aby zaprezentować ją w kolekcji Marvel.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość9.02
Długość2.52
Waga0.62
Szerokość8.5
Numer częściE9301
ModelE9301

6. Playskool

#ad

Playskool Heroes Super Hero Adventures Captain America Super Jungle Squad by Playskool

#ad
Playskool #ad - Zawiera 6 figurek. Wyobraź sobie epickie przygody. Ruchome ramiona i nogi. Zawiera 6 superbohaterów Marvel.
MarkaPlayskool #ad
ProducentUnbekannt #ad
Wysokość7.76
Długość2.13
Waga0
Szerokość11.73
Numer częściB5020AS0
ModelB5020AS0

7. AVENGERS

#ad

Avengers F0324 AVN Legends MSE 3

#ad
AVENGERS #ad - Agent, loki i Kapitan Ameryka. U. S. 15 cm duża figurka kolekcjonerska scarlet witch: fani, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę figurkę Scarlet Witch o wielkości 15 cm.

Uniwersum marvel w rozmiarze 15 cm: można zbierać inne figurki z serii marvel legends, inspirowane komiksami i filmami, zimowy żołnierz, Baron Zemo, Vision, np. Punkty ruchu i detale premium: wysokiej jakości figurka Scarlet Witch o wielkości 15 cm z serii Legends posiada kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Jest inspirowana postacią Avengers z Marvel Entertainment. Wzornictwo inspirowane rozrywką marvelową: figurka Scarlet Witch prezentuje się w jakości premium, jest wierna w szczegółach i posiada punkty ruchu, aby pokazać ją w kolekcji Marvel. B.
MarkaAVENGERS #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.51
Długość2.52
Waga0.29
Szerokość5.98
Numer częściF0324
ModelF0324

8. Marvel

#ad

Design premium, Marvel Legends Series 15 cm duża figurka akcji Zombie Captain Ameryka, 1 figurka i 1 dodatek

#ad
Marvel #ad - Punkty ruchu i szczegóły: wysokiej jakości figurka Zombie Captain Ameryki o wielkości 15 cm z serii Legends posiada kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji.

Jest inspirowana charakterem z kolekcji Marvel Entertainment. Universum marvel w rozmiarze 15 cm: można zbierać również inne figurki z serii Marvel Legends, inspirowane komiksami i filmami. Figurka kolekcjonerska zombie captain ameryka o wielkości 15 cm: fani, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę figurkę Zombie Kapitana Ameryki o wielkości 15 cm. Dodatkowe figurki są sprzedawane oddzielnie. Wzornictwo inspirowane motywem marvela: figurka zombie Captain America prezentuje się w jakości premium, jest wierna w szczegółach i posiada punkty ruchu, aby wyeksponować ją w kolekcji Marvel.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość6
Długość10.5
Waga0.2
Szerokość2.5
Numer częściF0330
ModelF0330

9. Marvel

#ad

Infinity Saga, Hasbro Marvel Legends Series Iron Man Mark 85 15 cm, design premium i 8 akcesoriów, figurki Thanos, 2 sztuki

#ad
Marvel #ad - Są inspirowane postaciami z Marvel Entertainment. Uniwersum marvel w rozmiarze 15 cm: można również zbierać inne figurki z serii Hasbro Marvel Legends, inspirowane komiksami i filmami.

Nadaje się dla dzieci od 4 lat. Dodatkowe figurki są sprzedawane oddzielnie. Punkty ruchu i detale premium: wysokiej jakości figurki Iron Man Mark 85 przeciwko Thanosowi z serii Legends mają kilka punktów ruchu i są wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Wzornictwo inspirowane rozrywką marvelową: figurki iron man mark 85 vs Thanos prezentują się w jakości premium, są wierne w szczegółach i są wyposażone w punkty ruchu, aby pokazać je w kolekcji Marvel. 15 cm wielkości iron man mark 85 figury komentarskich przeciwko thanos: fani, kolekcjonerzy i dzieci pokochają te figurki Iron Man Mark 85 o wielkości 15 cm kontra Thanos.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10
Długość2.52
Waga0.88
Szerokość14.02
Numer częściF0192
ModelF0192
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

10. Marvel

#ad

Hasbro Marvel Legends Series Avengers 15 cm duża figurka Maestro i 2 akcesoria dla dzieci od 4 lat

#ad
Marvel #ad - Kapitan ameryka, black Widow, inspirowane komiksami i filmami, Black Panther i wiele innych. Figurka marvel's maestro o wielkości 15 cm: fani, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę figurkę Maestro o wielkości 15 cm.

Punkty ruchu i detale premium: wysokiej jakości figurka Maestro o wielkości 15 cm z serii Legends posiada kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Nadaje się dla dzieci od 4 lat. Uniwersum marvel w rozmiarze 15 cm: można również zebrać inne figurki z serii hasbro Marvel Legends, Iron Man, np. Jest inspirowana charakterem z Marvel Entertainment. Wzornictwo inspirowane rozrywką marvel: figurka Maestro z wzornictwem premium, detalami i punktami ruchu do zaprezentowania w kolekcji Marvel.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.51
Długość8.5
Waga0.66
Szerokość2.76
Numer częściF0219
ModelF0219